Bitcoin yasal mı?

Çekiliş örneği bu şekilde
Kendine bir cuzdan olusturup cuzdan adresini gonderirsen ve orada yillarca bekletmedigin surece (Calinma ihtimali var) bir sorun yasamazsin. Cuzdanindan her hangi bir borsaya Btcturk veya Koineks'e gonderip satis islemini yapip TL olarak kendi hesabina transfer edebilirsin parani.

Turcoin mi? Google Amcaya Turcoin yazip haber basliklarini hic okumadin sanirim? Türkiye'ye ait suan bir kripta para yok 2020 yili icerisinde girisimler baslayacakmis. Ben Koineks.com'u kullaniyorum bir cok defa alim-satim yaptim hic magdur olmadim.
Kardeşim beni şüphelendirdin, ben de gidip araştırıp baktım. Sadun Kaya adlı bir şahıs Turcoin’i kurmuş. Burada bana muhalefet olmaya çalışacağına kendin araştırsan nasıl olur?

Bitcoin yasal. Eğer dolandırılmazsanıs çok sorun olacağını sanmıyorum. Ve post bana çok güvenilir gelmedi.

Kardeşim beni şüphelendirdin, ben de gidip araştırıp baktım. Sadun Kaya adlı bir şahıs Turcoin’i kurmuş. Burada bana muhalefet olmaya çalışacağına kendin araştırsan nasıl olur?
Mesele sana muhalefet olmak degil sen tamamen yanlis anlamissin. Turcoin bile var demissin ama haberlerini sen duymamissin o yuzden Google gir bak dedim ben olaya gayet hakimim.

İlk çıktığı günden Btc ve crypto para ile ilgileniyorum ki 2008 civarına tekabul eder. Tıp doktoru olmama rağmen şuandaki sahip olduğum paranın çoğunu Btc'den elde ettim (2017 sonrası) Bu konuya hakimim. Bazı önerilerim olabilir;

1- Bitcoin yasal mı?
Bitcoinin %100 yasal olduğu 1-2 ülke var. Diğer ülkerin çoğu Türkiye dahil bu crypto işine temkinle yaklaşıyor. Türkiye'de Bitcoin vergilendilemiyor ve devletin tanımadığı bir unsur. Ancak bitcoin borsalarına izin veriyorlar (Bu borsaların vergi levhaları ve açlışma izinleri var)

2-Bitcoin balon mu?
Hayır değil. Bize getirdiği blockchain teknolojisi bir devrimdir.

3-Para kazanabilir miyim?
Büyük ihtimalle hayır. Bu işi bilmiyorsan, alsat becerin yoksa ve sokağa atacak bir birikimin yoksa para kazanamazsın.

4-Btc Türk borsaları güvenli mi?
Çoğu güvenli (Paribu, Btcturk, koinim ...)

5-Crypto parada gelecek var mı?
Evet var.

Kimse kimseye beleş bir şey vermez.
Bu çekilişler sayesinde 2500 tlye yakın Cs itemi kazandım bynogamede sattım sonra
İlk çıktığı günden Btc ve crypto para ile ilgileniyorum ki 2008 civarına tekabul eder. Tıp doktoru olmama rağmen şuandaki sahip olduğum paranın çoğunu Btc'den elde ettim (2017 sonrası) Bu konuya hakimim. Bazı önerilerim olabilir;

1- Bitcoin yasal mı?
Bitcoinin %100 yasal olduğu 1-2 ülke var. Diğer ülkerin çoğu Türkiye dahil bu crypto işine temkinle yaklaşıyor. Türkiye'de Bitcoin vergilendilemiyor ve devletin tanımadığı bir unsur. Ancak bitcoin borsalarına izin veriyorlar (Bu borsaların vergi levhaları ve açlışma izinleri var)

2-Bitcoin balon mu?
Hayır değil. Bize getirdiği blockchain teknolojisi bir devrimdir.

3-Para kazanabilir miyim?
Büyük ihtimalle hayır. Bu işi bilmiyorsan, alsat becerin yoksa ve sokağa atacak bir birikimin yoksa para kazanamazsın.

4-Btc Türk borsaları güvenli mi?
Çoğu güvenli (Paribu, Btcturk, koinim ...)

5-Crypto parada gelecek var mı?
Evet var.
İhtiyacım olan tek şey Bitcoin i Türk lirasına çevirmek yapamaz mıyım ? Bitcoin almayacağım satış sadece.
Bitcoin yasal. Eğer dolandırılmazsanıs çok sorun olacağını sanmıyorum. Ve post bana çok güvenilir gelmedi.
Yok post güvenilir gerçekten veren adamlar var daha önce çok aldım Csgo itemi olarak PC dizecek kadar param oldu Bynogamede satıyorum.
Neyse vazgeçtim arkadaşlar başıma iş alırım gibi :D teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleme:
Bitcoin yasal evet, ben yılardır Koineks ile çalışıyorum oldukça iyiler bitcoin alım-satım işlerinde. Yatırım yapacaksanız Koineks firmasına güvenebilirsiniz. Oldukça başarılı bir yazılımları var.
Biraz az kullanılıyor. Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası olan Binanceyi tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı