Bitcoin yasal mı?

Bitcoin yasal tabiki, degirmenci09 gibi bende bitcoin yatımlarınız için Koineks'i önerebilirim. Koineks'in yazılımlarına güveniyorum. Güvenebileceğiniz ve dünya genelinde bitcoin ve altcoinler ile yatırım kolaylığı sağlayan tek firma olarak Koineks'i görüyorum. Para çekme ve para yatırma konusunda hızlı bir panel hizmeti de sağlamışlar. Koineks ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Bitcoin yasal tabiki, degirmenci09 gibi bende bitcoin yatımlarınız için Koineks'i önerebilirim. Koineks'in yazılımlarına güveniyorum. Güvenebileceğiniz ve dünya genelinde bitcoin ve altcoinler ile yatırım kolaylığı sağlayan tek firma olarak Koineks'i görüyorum. Para çekme ve para yatırma konusunda hızlı bir panel hizmeti de sağlamışlar. Koineks ile çalışmanızı tavsiye ederim.
Koineks'in neyi diğer sitelere göre farklı? İşlem hacmine bakarsanız kötü bir site.

Bitcoin yasaldır. Güvenilir bitcoin borsası arıyorsanız Koineks tam sonuç olabilir. Adamlar ABD’den lisans almış, yenilik de yapmışlar büyük ihtimalle yeniliklerinin içinde yeni isimleri de bulunmakta ki duyurdular da. Koineks pek ABD’ ye uymuyor zaten bi değişim gerekli.
Ayrıca diğer sitelerden farkı tabi ben başka bitcoin borsalarıyla da çalıştım ama yatırımlarımda olumlu bir sonu alamadım. Zaten açıklamaya da gerek duymuyorum ASosyalGNC01 sonuçta lisans almışlar ve başarılılar...

Açıkçası bende Koineks'den bi sıkıntı yaşamadım ve bende öneririm. Yeni yeni takip etmeye başladım geçen gün, isim de değiştirmişler Thodex diyeceğiz artık, Thodex'e sıcak bakmak lazım

Bu çekilişler sayesinde 2500 TL'ye yakın CS itemi kazandım bynogamede sattım sonra

İhtiyacım olan tek şey Bitcoin'i Türk lirasına çevirmek yapamaz mıyım? Bitcoin almayacağım satış sadece.

Yok post güvenilir gerçekten veren adamlar var daha önce çok aldım CS:GO itemi olarak PC dizecek kadar param oldu Bynogamede satıyorum.
Neyse vazgeçtim arkadaşlar başıma iş alırım gibi :D teşekkürler yardımlarınız için.

"İhtiyacım olan tek şey Bitcoin'i Türk lirasına çevirmek yapamaz mıyım ?" Yaparsın hocam 😀 ben yapabiliyorum önceden komisyon fazla diye pek yapmıyordum ama şimdi yapacağım yorumlarda okumuşsundur Koineks'i, Koineks globalleşme sevdasıyla düşürdü komisyonları cuma günü ya da cumartesi Koineks'te çevirmeye başlayacağım ben istersen sende bir bak olmadı bir de Panamera çekilişine katılırız 😀

"İhtiyacım olan tek şey Bitcoin'i Türk lirasına çevirmek yapamaz mıyım ?" Yaparsın hocam 😀 ben yapabiliyorum önceden komisyon fazla diye pek yapmıyordum ama şimdi yapacağım yorumlarda okumuşsundur Koineks'i, Koineks globalleşme sevdasıyla düşürdü komisyonları cuma günü ya da cumartesi Koineks'te çevirmeye başlayacağım ben istersen sende bir bak olmadı bir de Panamera çekilişine katılırız 😀
Koineks'e yurt dışından para atılabiliyor demi?

aynen atılıyor, global oldular ya artık yurt dışından her türü bağları var, valla şu gelişmeleri görünce diyorum iyi ki Thodex'e üye olmuşum hem bitcoin ve ethereumda kazanıyorum hem de şu ortaklıkla kazanıyorum
Nasıl kazanıyorsunuz ya? Yıllardır al sat ile uğraşıyorum ve Koineks'in (yeni adı Thodex) kullanıcısı çok az bu yüzden diğer platformlar da olan hızlı yükseliş ve düşüş malesef yok bu yüzden kazanamıyoruz (hacim yok). BtcTürk veya Paribu'yu tercih etmenizi öneririm. Ama en büyük hacim BTCTurk'te var. Tabii ki oynadığınız koin'e göre değişiyor BTC ile oynuyorsanız BTCTürk eğer ETH ile oynuyorsanız Paribu.

Geri
Yukarı