Bitfenix Formula 650W Gold vs NZXT C750 750W Bronze

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, hangisi daha kalitelidir? İki Watt'da sistemime rahatlıkla yetiyor.

@Oreki cevabını verecektir ama isterseniz şu mesajları da okuyabilirsiniz.

Neden NZXT peki? Teknik olarak ne farklılıkları var?

Aslında BitFenix alınabilir Gold sertifika olduğuna çok dikkat etmedim BitFenix'te kendini kanıtlamış bir marka sertifika olarak NZXT'den daha iyi ama ikisi de kullanılabilir bir marka yani bütçeleri yakınsa BitFenix alınır ikisi de güzel markalar.

Aslında BitFenix alınabilir Gold sertifika olduğuna çok dikkat etmedim BitFenix'te kendini kanıtlamış bir marka sertifika olarak NZXT'den daha iyi ama ikisi de kullanılabilir bir marka yani bütçeleri yakınsa BitFenix alınır ikisi de güzel markalar.
Hocam ben sertifikalara bakmıyorum ki? Sertifikalar tek başına bir anlam ifade etmiyor içindeki bileşenler önemli.

80+ Gold sertifikasının olması, güç kaynağını kaliteli yapan bir unsur değildir. Yanlış bilgi vermeyin, bilmediğiniz konulara yazmayın; doğrusunu öğrenin, ondan sonra insanlara yardımcı olun.

Geri
Yukarı