Diğer BitFenix Nova TG temperli camlı kasa 683 TL

Eski beyazla sarı arası bilgisayar kasaları olurdu onlar gibi bir CD-ROM'u eksik, doğru düzgün hava almıyor. Tenekeye delik aç ondan pek farkı olmaz, bunun indirimi olsa ne olur?

Ya aslında benim kasam küçük biraz o yüzden bileşenler ısınıyor bana böyle iç hacmi geniş bir kasa lazım F/P olsun çok da para vermek istemiyorum açıkçası bunu aliyim mi eski kasanın PSU'nu takarım eğer bundaki C4 ise?

İhtiyacın varsa al gitsin, mesh kasa diye kafayı yedi bizimkiler :) Bir derece fetişizmi türedi.

Yok 65 dereceydi, 62'ye düştü çok mutluyum, yok 44'ten 40.5 oldu arkadaşlar...

Sayısız 2 bin dolar ve üstü MSI, HP, Lenovo vs kasalarda da mesh olmayan model mevcut, çünkü abartıcak bir şey yok...

Öte taraftan 683 TL'ye kaçırılmaz.

Anam, babam kasanın yanını camdan yapmışlar sadece. Bütçe biraz daha artılırsa bu kasa da güzel. Önü kapalı kasalara fan takınca yeterli hava çekemedikleri için uğultu yapıyor. Bizim millet kasa, güç kaynağı, SSD gibi şeylere çok bütçe ayırmıyor bence alırken en iyisini almak gerekiyor bu parçaların ilerde sistem değiştirince tekrar masraf etmezsin. Anakart, RAM, işlemci 3'lüsünü değiştirip PC'ni yenilemiş olursun hatta DDR4 RAM kullanıyorsanız buna da gerek yok.

a333.jpg

İkna oldum :)

İhtiyacın varsa al gitsin, mesh kasa diye kafayı yedi bizimkiler :) Bir derece fetişizmi türedi.

Yok 65 dereceydi, 62'ye düştü çok mutluyum, yok 44'ten 40.5 oldu arkadaşlar...

Sayısız 2 bin dolar ve üstü MSI, HP, Lenovo vs kasalarda da mesh olmayan model mevcut, çünkü abartıcak bir şey yok...

Öte taraftan 683 TL'ye kaçırılmaz.
Mesh ile mesh olmayan kasa arasında 1-2 derece değil en az 5-6 derece oynar belki daha fazla.

Ekran kartında 10 derecelere kadar oynayabilir.

Geri
Yukarı