Çözüldü BitMiner virüsü nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

377660

Kilopat
Makaleler
9
Bilgisayarımın son bir haftadır kastığını fark ettim. Kaspersky ile virüs taraması yaptım ve DirectXRunnable uygulamasının içinde BitMiner virüsü buldu ama silemedi. Şimdi ben bu dosyayı silsem bir sıkıntı yapar mı? Ya da nasıl kendim başka türlü temizleyebilirim? Virüs taraması yaptıktan sonra biraz hızlandı.

DirectX virüsü.png

DosyaİsmiKaspersky.png

ssad.png

Virüs taraması yapmadan önce CPU ve belleğimi %90 kullanıyordu.

Avast fanboyluğu yapmana hiç gerek yok adam kullandığını ve beğenmediğini belirtti. Zorlamanın manası yok. Gidin Avast'ın ne haltlar yediğini sahtekarlıklarını araştırın. Hem piyasa onlarca iyi av varken Avast "a"sına gerek yok.

Avast 5.0.677 kullanıyorum Windows 7 de siz nereden biliyonuz veri sattini.

Artı -1 Eksi
Avast 5.0.677 kullanıyorum Windows 7 de siz nereden biliyonuz veri sattini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Her sürümde var mı ki acaba bu olay.

İnternete Avast yazdığında bile onlarca kötülüğü veri ihlalleri çıkıyor. Daha bakmadan savunuyorsunuz Allah aşkına bir şey bilmeden ölümüne savunmayın, her şeye yorum yapmayın.

Savunmadım daha ilk defa sizden gördüm bu arada.
Bizde bu olaydan habersiz toplam 10 yıl Avast kullandık gitti mi acaba benim bilgiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı