Bitti mi yoksa kafası mı karışık?

Forsetiua

Zeptopat
Daha fazla  
En son yüz yüze görüşmemizin üzerinden 2-3 hafta geçti. Bu süreç içerisinde ilk başta bir canım cicim bir soğuk takılırken şimdi tamamen soğuk bir halde. Yakın zamanda görüşüp konuşmak istedim ancak acil bir işi olduğu için şehir dışına gitmesi gerektiğini söyledi ve yine görüşemedik, mesaj attığım zaman cevap veriyor ancak muhabbetimiz eskiden olduğu gibi değil.

Bitti dese, ben de rahatlayacağım ancak bunu da demiyor.

Kafası karışık devam etmeyi istiyor ancak bir şeylerden emin değil gibi de görünüyor ancak bununla ilgili hiçbir şey konuşmadığımız için bundan da emin olamıyorum.

Kısacası bitti ve gitti ben boşuna mı bekliyorum yoksa, kafası karışık ve hala zamana mı ihtiyacı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazma fikri degisirse dönsün.

İlgisi azalmış ama ayrılmak da istemiyor tek şansın o eğer ciddi kabalık yapmadiysan.
Herhangi bir kabalık yaptığımı düşünmüyorum ancak kendi hayatımda çok ciddi değişiklikler yaşadığım ve ailemle de sıkıntılı olduğum bir dönemden geçiyordum ve bu süreçte yanımda olan sadece oydu. Ve ben de yaşadığım her şeyi onunla paylaştım.

Bu kadar ciddi ve sıkıntılı bir dönemden geçerken her şeyi paylaşınca kaldıramayacağı bir yük yüklemiş olabilir miyim?

Bunun dışında aramızda sorun oluşturacak herhangi bir durum da yok.

Ailemle yaşadığım durumu da düzelttim gibi.

@Forsetiua dert anlatman sogutmus olabilir çok ciddi sıkıntın vardır ailenden biri ciddi hastalanmistir veya vefat etmistir. Bunlar dışında bir şey anlatma sevgiline kızı inanılmaz hızlı soğutur. Arkadaşlarına falan anlat veya kendi içinde yaşa. Bir süre dediğim gibi yazma belki olayı unutursa geri yazabilir.

@Forsetiua dert anlatman sogutmus olabilir çok ciddi sıkıntın vardır ailenden biri ciddi hastalanmistir veya vefat etmistir. Bunlar dışında bir şey anlatma sevgiline kızı inanılmaz hızlı soğutur. Arkadaşlarına falan anlat veya kendi içinde yaşa. Bir süre dediğim gibi yazma belki olayı unutursa geri yazabilir.
Bundan sonrasında olur da dönerse ya da başka bir ilişkim içerisinde bu duruma dikkat etmeye çalışırım. Peki, kadınların başarı odaklı bir ilişki yani başarılı erkekleri istemelerine katılıyor musunuz?

Ben okuduğum bölümü değiştirip aynı üniversitede daha düşük puanlı ve sıralamalı bir üniversiteye gitmek istiyorum ancak istediğim bölüm bizim fakültemizde olmadığı için yatay geçiş yapamıyorum.(Çünkü, yatay geçiş sadece fakülte içi oluyor.) Ve ben hali hazırda zaten okuduğum bölüme de merkezi yatay geçişle geldiğim için puanımı da kullanamıyorum. Tek yolum da bu konuda yeniden sınava hazırlanmak.

Kısacası çok başarılı bir insan olduğumu söyleyemem. Bu durumda beni ona güçsüz gösterip ondan uzaklaştırmış olabilir mi

En son yüz yüze görüşmemizin üzerinden 2-3 hafta geçti. Bu süreç içerisinde ilk başta bir canım cicim bir soğuk takılırken şimdi tamamen soğuk bir halde. Yakın zamanda görüşüp konuşmak istedim ancak acil bir işi olduğu için şehir dışına gitmesi gerektiğini söyledi ve yine görüşemedik, mesaj attığım zaman cevap veriyor ancak muhabbetimiz eskiden olduğu gibi değil.

Bitti dese, ben de rahatlayacağım ancak bunu da demiyor.

Kafası karışık devam etmeyi istiyor ancak bir şeylerden emin değil gibi de görünüyor ancak bununla ilgili hiçbir şey konuşmadığımız için bundan da emin olamıyorum.

Kısacası bitti ve gitti ben boşuna mı bekliyorum yoksa, kafası karışık ve hala zamana mı ihtiyacı var?

Mesajlarına geç cevap vermeye başla biraz zaman ver baktın daha da uzaklaşıyor sende bitir dostum.

Hocam pek önemli bir şey dışında pek sanaldan konuşmayın, yüz yüze buluşup konuyu konuşun, olmazsa olmaz zaten. Yüz yüze olursa daha iyi olur, ayrıca burada sizin de fikriniz önemli, hala daha devam ettirmek istiyor musunuz? Bölümünüz kötü diye sevmiyorsa hiç olmasın zaten! Dediğim gibi yüz yüze konuşun daha etkili olur.

Geri
Yukarı