Bıyıklar ağda ile mi alınmalı makine ile mi?

İlk deneyimin ise 3'lü jiletlerden al. (Mach3 falan) Tıraş köpüğünü çok sıkma noel babaya dönme. Az da sıkma orta derecede sık 3'lü jiletle cırt cırt cırt al. Korkacak bir şey yok jileti yukarı aşağı indireceksin yatay hareket yaparsan, yani jileti paralel kaydırırsan kendini doğrarsın. Arada bir jiletteki kılları muslukta temizle.

bıyık.png

Merhaba 14 yaşındayım ve hızlı büyüdüm şu an bıyıklarım çok fazla hatta sakallarkm bile çenemde var. Bıyıklarımı makine mi yoksa ağda ile mi almamı önerirsiniz hiç olmasın istiyorum olabildiğince geç ve az çıksın istiyorum. Bir de ağda ya da makine kullandıktan sonra hamam otu yağı önerir misiniz amacım geç ve az çıkması.
Merhaba 14 yaşındayım ve hızlı büyüdüm şu an bıyıklarım çok fazla hatta sakallarkm bile çenemde var. Bıyıklarımı makine mi yoksa ağda ile mi almamı önerirsiniz hiç olmasın istiyorum olabildiğince geç ve az çıksın istiyorum. Bir de ağda ya da makine kullandıktan sonra hamam otu yağı önerir misiniz amacım geç ve az çıkması.
Çoğu
kişi makine demiş 0 alan makine önerebilir misiniz 100-150 tlye tamamen söküp atsa

Yeni konular

Geri
Yukarı