Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? İzledik

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Bebeğim dur. Dinle.

Kitaptan uyarlanan yapımların aynı tadı vermemesi yargısıyla başladığımız ama bize kötülüklerle empati yaptıracak kadar duygu dolu bir senaryo. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Şu kızcağıza bir cevap ver be kadın bi' anlat! Ya da dur dur ben anlatayım:

İlk bölümlerin birbirinden farklı ve çok lüks otellerde geçmesiyle bazı karakterlerin sürekli değişmesiyle dizi bize ''White Lotus çakması mı bu ya?'' diye düşündürüyor. Ama sonra izledikçe şahsına münhasır bir annenin psikolojik travmalarını ve kızıyla baş başa her şeyden ve herkesten kaçarak yaşadıkları hayatı deneyimliyoruz. Dizinin mekanları ve dekorlarıyla gözümüz doyuyor, Melisa Sözen'in oyunculuğu da tatlı niyetine afiyetle izleniyor. Yok artık bunu da mı ö.. diyerek izlediğimiz dizide heyecan ve stres bir an olsun azalmıyor, bi;' gecede 7 bölüm izlettiriyor vallaha.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konudan bağımsız geçen gün açtığım konuya yazmıştınız. Sizin bu kadın olduğunuzu bilmiyordum. Birkaç sene önce yine bu tarz videolar çeken bir kanalda video çekiyordunuz ve o zamanlar size aşırı aşıktım. Kanaldan ayrıldığınız zaman da kanalı izlemeyi bırakmıştım. Üzerinden birkaç sene geçti ve buradaysanız sizi tekrardan takip etme zamanı gelmiştir. <3

Hiç film veya dizi izleyen biri değilim açıkçası :D. Onlara vakit ayırcağıma oyun oynarım diyorum açıkçası. Fakat çarşamba günleri Kuruluş Osman varsa orda dur, Kuruluş Osman kırmızı çizgimiz(!)

Konudan bağımsız geçen gün açtığım konuya yazmıştınız. Sizin bu kadın olduğunuzu bilmiyordum. Birkaç sene önce yine bu tarz videolar çeken bir kanalda video çekiyordunuz ve o zamanlar size aşırı aşıktım. Kanaldan ayrıldığınız zaman da kanalı izlemeyi bırakmıştım. Üzerinden birkaç sene geçti ve buradaysanız sizi tekrardan takip etme zamanı gelmiştir. <3

Aynı durumu yaşamışız hocam şu an olgunlaştık.

Eskisi kadar uzun soluklu videolarda değil daha kısa film ve merak uyandıran bilgilendirici videolarda; ilgili YouTube kanalında olalım. Tabii buralarda da buluşacağız. 😇🥰

Hiç film veya dizi izleyen biri değilim açıkçası :D. Onlara vakit ayırcağıma oyun oynarım diyorum açıkçası. Fakat çarşamba günleri Kuruluş Osman varsa orda dur, Kuruluş Osman kırmızı çizgimiz(!)
Film, dizi ve kitaplar fazladan zamanı olan insanlar için bu hayattaki en değerli şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı