BizdeHesaplı.com Orijinal Ürün mü Satıyor?

Samett61

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıkta açıkça yazıyor. Bazı siteler (Nanokatalog) yurtdışından ithal edip Türkiye'de ucuz bir fiyata satıyorlar ama benim istediğim büyük firmalar gibi Türkiye'de olan ürünleri almak ve sanırsam alacağım üründe Vatan Bilgisayar gibi mağazalarda 3 yıl garantili olduğu gözüküyor. Bu gibi E-ticaret sitelerinde 2 yıl garantili olduğu yazıyor. Monitör alacağım, bu sitede 70-80 TL gibi bir fark var Vatan Bilgisayarla ama şimdi düşünüyorum Vatan'dan alırsam ölü piksel vb. sorunlar için almadan önce kontrolden geçirip öyle alırım. Bu firmadan alırsam olurda insanlık hali, ölü piksel vb. sorunlar çıktı mı destek alabilir miyim? Hiç adını duymadığım bir teknik servis ile çalışıyorlarmış. TeknoEksper diye bir firma. Yorumlarını okurken ölü piksel vb. durumlar çıkınca belirli bir sayıdan aşağısını değişim yapmıyorlar ve ilgilenmiyorlarmış. Açıkçası ben bu kadar para verip kusurlu ürün almak istemiyorum. Düşünce ve önerileriniz benim için bu anda çok önemli şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı