Trendyol satıcısı orijinal ürün satıyor mu?

Sen arkadaşın dediğine bakma. Sen iPhone alacağın zaman sadece Apple’dan alınca mı resmî garantiye sahip oluyorsun? Aynı sistem. Trendyol’da kendi satıyor servisini yine orijinal Anker servisi üstleniyor. Ben de Q30’u Hepsiburada’dan ve satıcı olarak da HB’nin kendisinden almıştım. Garantisini orijinal Anker servisi sağlıyor bu kadar basit. Trendyol’dan alın.
Söyledikleriniz mantıklı evet, haklısınız. Zaten @xenom0rphe 'nin dediği gibi Hepsiburada üzerinde de satıcı olarak Hepsiburada'nın bizzat kendisiymiş.

Ama garanti Anker.

Ben ne dediğimi iyi biliyorum hocam resmi garanti değil o Anker'in kendi garantisi yok Trendyol garantili.

Bak kardeşim sen bir ürün pek çok farklı satıcıdan alabilirsin. O markanın servis sağlayıcısı kimse o sağlar zaten servisini satıcı değil. Sen tüm elektronik parçaları doğrudan markanın kendisinden mi alıyorsun yoksa başka satıcılardan mı? S23 alacaksın bunu Hepsiburada veya Trendyol’da satıyor Samsung’da. Senin mantığına göre sadece Samsung’dan alınan telefonda resmi Samsung garantisi oluyor.

Bak kardeşim sen bir ürün pek çok farklı satıcıdan alabilirsin. O markanın servis sağlayıcısı kimse o sağlar zaten servisini satıcı değil. Sen tüm elektronik parçaları doğrudan markanın kendisinden mi alıyorsun yoksa başka satıcılardan mı? S23 alacaksın bunu Hepsiburada veya Trendyol'da satıyor Samsung'da. Senin mantığına göre sadece Samsung'dan alınan telefonda resmi Samsung garantisi oluyor.

Ama resmi garanti yazmıyor telefon markalarında yazıyordu Trendyol kendi garantisini kullanmış Anker TR garantisini değil.

Ama resmi garanti yazmıyor telefon markalarında yazıyordu Trendyol kendi garantisini kullanmış Anker TR garantisini değil.

Son kez söylüyorum. Trendyol kendi garanti kullanmaz. Her üründe resmi garantili de yazmaz. O zaman İtopya, Sinerji vs. gibi yerlerde satılan her ürün ithalatçı garantili. Ayrıca sana tekrar diyorum. Aynı kulaklığı ben 1.5 yıl önce HB’den aldım. O zaman da satıcısı Anker değil HB’ydi ve resmî garantili vs. gibi bir ibare yoktu. Çok merak ediyorsan Trendyol’dan sor soru kısmına.

Son kez söylüyorum. Trendyol kendi garanti kullanmaz. Her üründe resmi garantili de yazmaz. O zaman İtopya, Sinerji vs. gibi yerlerde satılan her ürün ithalatçı garantili. Ayrıca sana tekrar diyorum. Aynı kulaklığı ben 1.5 yıl önce HB'den aldım. O zaman da satıcısı Anker değil HB'ydi ve resmî garantili vs. gibi bir ibare yoktu. Çok merak ediyorsan Trendyol'dan sor soru kısmına.

Bu ne anlamamazlıktır ürün Trendyol garantili HBdeki Anker Türkiye garantili konuyu PC telefon gibi yerlerden dağıtma.

Bu ne anlamamazlıktır ürün Trendyol garantili HBdeki Anker Türkiye garantili konuyu PC telefon gibi yerlerden dağıtma.

Ürün Trendyol garantili falan değil. Benim aldığım üründe de resmî garantili diye bir ibare yoktu başlıkta.

IMG_5919.jpeg

Geri
Yukarı