BJK-TS maç tahminleri

@Deniz Eymen Yaz sövenle farkın yok ki arkadaş? Halen hamsi hamsi tutturmuşsun, sanki kendi elinle verdin koltuğu gibi laflar konuşuyorsun. Tebrik etmiyorsan liderin esprilerini kaldıramıyorsan konuya yazma o zaman seni biri etiketledi sinir oldun anlamadın espri yine yazma kafan bozuluyorsa. Zaten fark ettim GS, BJK veya TS yenilince falan konu açıyorsun. O kadar cesursan yendiğinde de aç konuyu nokta. Tabii TS kazandı isterse Barcelona ile oynasın açmazsın. ;)

Bu arada baktım Fenerbahçe lider olduğu zaman hakemlere saldırmışsın. Normalde mesaj yazmicaktım ama bilgin olsun. Söylediklerinizi kendinizin de uygulamasını bilin. Ama ben Fenerbahçe'nin hakkı yeniliyor dediğimde holigan oluyorum:).benim yaptığım taraftarlık değil holiganlık ise seninki üst düzey holiganlık oluyor çünkü ben girdiğimde ilk olarak dalga geçer gibi bir şey paylaşmıyorum. Normal maçın sonucunu paylaşıyorum hakem hatası olduğunda yazıyorum birisi saldırınca bende ona cevap veriyorum ama siz maç biter bitmez civciv paylaşımlarına başlıyosunuz:).

@917382 Biz TS taraftarı ne yapalım o zaman? 2011'den beri her yıl şampiyonluğu bekliyoruz tam olacağız derken geri düşüyorduk. Bu sene bu izlemi vermedi, güven verdiler her maç gol atıp kaliteli yıldız topçularla maçı çevirdiğimizi düşünmeye başladım. Umarım birilerin oyunuyla kötü yola gitmeyiz. Siz bu saatten sonra kaybetmezsiniz sanırım takım bir sirkelendi ben ne yapıyorum dedi. Sergen hocanızda anladı işi çözmeye çalışacaktır. Umarım Beşiktaş'da toparlanıp başarılar getirir. Kısaca bahaneye gerek yok, yok hakemmiş yok sakatlar şeklinde bahaneleri bırakıp bu işi teknikle içeriden çözülmesi gerek. Bu sefer Sergen hoca bahane üretmedi, maçtan önce bahaneleri vardı ama bu sonuç getirmedi gereksiz yani.

Öyle de ben başarısızlığa pek gelemiyorum. Bayağıdır başarısızlık var takımda.

İyi gün taraftarı kesinlikle olmayın. Daha ligin başında hiç kimse liderliğe havlu atmaz. İyi günde destek veriyorsan, kötü günde üst düzey destek vermen gerekiyor. Ama bizde bu olay tam tersine işliyor.
@917382 Biz TS taraftarı ne yapalım o zaman? 2011'den beri her yıl şampiyonluğu bekliyoruz
2010-2011 Sezonu Şampiyonluk Kupası / Tv Series, Android Apps, Photo, Story  / HISTORY OF LIFE

Geri
Yukarı