Black Desert Online Alternatifi Oyun Tavsiyeleri

Masamone

Hectopat
Merhabalar, sistemim Black Desert Online'ı kaldırmadığı için ona alternatif başka MMORPG tarzı oyunlar arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim: NVIDIA GT820M, Intel i3 4005U, 8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
SoulWorker deneyebilirsiniz.

Gerçekten çok sıkıcı, sürekli kendini tekrar eden haritalar ve yaratıklar bir süre sonra sıkıyor oyuncuyu. Dungeon tabanlı oyunlar yerine Black Desert Online gibi, Metin2 gibi açık dünya mmorpg tarzı oyunlar arıyorum. Teşekkürler yine de öneriniz için.

Sizi yeni bir evrenne davet ediyorum. Path Of Exile POE diye kısaltıliyor. Oyunda öğrenmenin ucu bucaği yok kocaman bir evren. Uzun soluklu asla birakamayacağın bir oyun. 3 4 aylık periyotlarla sıfirlanan ligler var. Her lig baska bir build yaptığın için sıkılmıyorsun. Farmlayarak güclü itemler düsürmeye calısıyorsun. Oyun sonu güclü boslar var onları kesmeye çalışıyoruz. Kolay değil herkes kesemiyor bu yüzden zevkli. Ve en eğlenceli yanlarından biri oyun ici trade sistemi yani ticaret. Dusurdugumuz itemleri satarak oyun parasi elde edip baska istedigimiz itemleri alabiliyoruz. Ticaret cok aktif oyunda. Piyasa bilmek baya one geciriyor. Arpg türünde diablo benzeri ama daha guzeli. Çoğu insan diablo yerine bunu oynuyor

Şu kanala göz atmanızı öneririm

Sizi yeni bir evrenne davet ediyorum. Path Of Exile POE diye kısaltıliyor. Oyunda öğrenmenin ucu bucaği yok kocaman bir evren. Uzun soluklu asla birakamayacağın bir oyun. 3 4 aylık periyotlarla sıfirlanan ligler var. Her lig baska bir build yaptığın için sıkılmıyorsun. Farmlayarak güclü itemler düsürmeye calısıyorsun. Oyun sonu güclü boslar var onları kesmeye çalışıyoruz. Kolay değil herkes kesemiyor bu yüzden zevkli. Ve en eğlenceli yanlarından biri oyun ici trade sistemi yani ticaret. Dusurdugumuz itemleri satarak oyun parasi elde edip baska istedigimiz itemleri alabiliyoruz. Ticaret cok aktif oyunda. Piyasa bilmek baya one geciriyor. Arpg türünde diablo benzeri ama daha guzeli. Çoğu insan diablo yerine bunu oynuyor
Özel mesaj atacaktım fakat bulamadım :(, oyuna tavsiyeniz üzerine başlayacağım ufak tefek yardımcı olma imkanınız var mıdır acaba ?

Özel mesaj atacaktım fakat bulamadım :(, oyuna tavsiyeniz üzerine başlayacağım ufak tefek yardımcı olma imkanınız var mıdır acaba ?
Tabiki özel mesaj icin 500 mesaja ulaşman gerekiyor sanırsam. Sen beni steamden ekle

Dosya Ekleri

• 20200115_104219.jpg
    20200115_104219.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:
Bu oyunu bende oynamak istiyodum fakat ingilizce diye yanaşmıyodum. Üst düzey ingilizce istiyo mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı