Black Desert Online sunucu olarak ne seçilmeli?

Thrian

Hectopat
Hangi server diğerlerine göre daha az P2W ve daha eğlencelidir? Hangisini seçmeliyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    615,2 KB · Görüntüleme: 307
sunucu farketmiyor. tek bir dünya var ve sunucuları kanal gibi düşün. karakterinle o sunucular arasında geçiş yapabiliyorsun . örneğin bir yerde grind yapmak istiyorsun ve orası dolu hemen sunucu değiştirip diğer sunucuda o yeri kontrol edip boşsa devam edebiliyorsun.Oynadığın karakterle sunucular arasında gezebiliyorsun. knight online vs. gibi sunucu seçme olayı yok. bu oyunda dünya var ve herkes aynı dünyada .
yeni başlayacaksan sezonun tarihlerini kontrol ederek(başlangıç-bitiş) sezon sunucusunda başlayabilirsin.
oyunun internet sitesinden bulabilirsin sanırım.

Sunucu fark etmiyor. Tek bir dünya var ve sunucuları kanal gibi düşün. Karakterinle o sunucular arasında geçiş yapabiliyorsun. Örneğin bir yerde grind yapmak istiyorsun ve orası dolu hemen sunucu değiştirip diğer sunucuda o yeri kontrol edip boşsa devam edebiliyorsun. Oynadığın karakterle sunucular arasında gezebiliyorsun. Knight Online vs. gibi sunucu seçme olayı yok. Bu oyunda dünya var ve herkes aynı dünyada.
Yeni başlayacaksan sezonun tarihlerini kontrol ederek(başlangıç-bitiş) sezon sunucusunda başlayabilirsin.
Oyunun internet sitesinden bulabilirsin sanırım.

Sen sezon 1 sunucusunu seçtim. Sezon bitince ne oluyor ki kastığım her şey bitiyor mu ne önemi var sezonun?

Sen sezon 1 sunucusunu seçtim. Sezon bitince ne oluyor ki kastığım her şey bitiyor mu ne önemi var sezonun?
sezonda gelişmesi daha kolay ve hediyeler vs. eşyalar geliyor. sezona özel eşyalar var ve sezon sonunda normal sunucuya geçtiğinde hepsi o karakterde kalıyor. yeni başlayanlar bu yüzden sezon oynayıp daha hızlı geliştiriyor. sezon bilgilerini internet sitesinden okuyabilirsin. daha bir çok şey var ama sana tavsiyem sezon tarihlerini kontrol ederek bitişe az kalmadıysa orada başla. oyun içinde sorarak ve oynayarak da bir çok şey öğrenirsin zaten. Önceden oynuyordum şimdi çok şeyler değişti. güncel bilgileri oyunun web sitesinden bulabilirsin.

Sezonda gelişmesi daha kolay ve hediyeler vs. eşyalar geliyor. Sezona özel eşyalar var ve sezon sonunda normal sunucuya geçtiğinde hepsi o karakterde kalıyor. Yeni başlayanlar bu yüzden sezon oynayıp daha hızlı geliştiriyor. Sezon bilgilerini internet sitesinden okuyabilirsin. Daha birçok şey var ama sana tavsiyem sezon tarihlerini kontrol ederek bitişe az kalmadıysa orada başla. Oyun içinde sorarak ve oynayarak da birçok şey öğrenirsin zaten. Önceden oynuyordum şimdi çok şeyler değişti. Güncel bilgileri oyunun web sitesinden bulabilirsin.

Teşekkür ederim. Peki oyun zevkli ve güzel mi?

Geri
Yukarı