Black Desert'a başlanır mı?

Petri

Kilopat
Daha önce hiç MMORPG tarzında bir oyun oynamadım. Yalnız kurt şeklinde oynarsam sarar mı? İlaveten oyunda para kazanma tarzı bir olay da varmış onu da anlatabilirseniz sevinirim. Son olarak Steam'de ki DLC'lerden almamız gereken bir DLC var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce hiç MMORPG tarzında bir oyun oynamadım. Yalnız kurt şeklinde oynarsam sarar mı? İlaveten oyunda para kazanma tarzı bir olay da varmış onu da anlatabilirseniz sevinirim. Son olarak Steam'de ki DLC'lerden almamız gereken bir DLC var mı?
Mmo rpg ye başlamadıysan başlanacak oyun değil kesinlikle.

Aşırı zor bir oyun dayım oynuyor. Her gün biri gelişiyor 1 gün girme eziliyorsun garip bir oyun.

New World veya ESO çok iyi. Tavsiyem bu ikisinden birine başlayın ilk olarak. Bence Black Desert'de fena değil. Ben kendim tek takılmıştım, keyifte aldım. Keşke Black Desert'de Avrupa sunucusuna girebilsek aslında çok daha iyi olurdu çünkü oyunun evreni, dünyası falan çok güzel.

Geri
Yukarı