Black Friday indirimi Puma'nın sitesinde olur mu?

krceen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum fiyatlar uçuk. Ayakkabi almak için Black Friday bekliyorum. Bir tanıdık indirim oluyor demişti ama emin olmak için soruyorum. Black Friday indirimi oluyorsa belli ürünlerde mi oluyor yoksa çoğu üründe indirim uygulanıyor mu?

Çoğu giyim firmasında Black Friday indirimleri başladı bile hocam. Stoklar tükeniyor. Nike'nin kendi sitesinde %50'nin üstünde indirimler var ama çoğu ya numarası/bedeni kalmamış yada alınmayan ürünler.

Çoğu giyim firmasında Black Friday indirimleri başladı bile hocam. Stoklar tükeniyor. Nike'nin kendi sitesinde %50'nin üstünde indirimler var ama çoğu ya numarası/bedeni kalmamış ya da alınmayan ürünler.

Hocam bir gün sürüyor diye perşembe gece 00:00 da başlar diye tahmin etmiştim pumanın sitesinde Black Friday indirimi göremedim.

Hocam göremedim hem oradaki indirimleri kastetmedim sitesinde indirime girer mi diye sormuştum
Biliyorum ancak kendi sitesinde girmediyse muhtemelen girmez daha hocam çünkü giyim sektörü firmalarının %90'i Kara Cuma'ya 2-3 gün kala indirim yapıyor ama bilemem. Kimse bilemez. Bakarsınız girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı