Sinerjide Black Friday indirimi olur mu?

Anakart başka tercih edilebilir.
Ramlerin RGB sinden vazgeçerek bütçe arttırılabilir ve bu sayede ekran kartına para aktarıp daha düzgün bir sistem alınabilir.

Ben bu topladığınız kasayı beğenmedim bileşen ve fiyat politikası kötü ayarlanmış.
Aynı özellikli monitörü dün 1500tlye MSI markasından arkadaşım aldı. Boşuna 300 kusur TL veriyorsunuz.

Arkadaşlar parça değişimini dediğiniz yönde ayarlamaya çalışacağım fakat şu anki halindeki parçalarda bi sorun varmıdır? Yani fiyat konusunu es geçersek bu haliyle sistemde herhangi bir sorun çıkar mı?

Anakart başka tercih edilebilir.
Ramlerin RGB sinden vazgeçerek bütçe arttırılabilir ve bu sayede ekran kartına para aktarıp daha düzgün bir sistem alınabilir.

Ben bu topladığınız kasayı beğenmedim bileşen ve fiyat politikası kötü ayarlanmış.
Arkadaş pavyon gibi olan bilgisayar istiyordur belki. Bazılarının ilk şartı ışıklı mışıklı olması.

Arkadaşlar parça değişimini dediğiniz yönde ayarlamaya çalışacağım fakat şu anki halindeki parçalarda bi sorun varmıdır? Yani fiyat konusunu es geçersek bu haliyle sistemde herhangi bir sorun çıkar mı?
Uyum açısından sorun yok kursan çalışır. Sadece dediğimiz gibi fiyatları kötü.

Monitör fazla pahalı olmuş öyle bir monitöre gerek yok bence. G-sync ve Freesync ihtiyaç duyulacak şeyler değil, ortalama 1000 lira bandında bir monitör seç.

Ben oyumu bu sistemden yana kullanıyorum, sinerji - pc toplama bölümünden topladım. Monitör kişisel bir seçenek, tamamen size kalmış.

Dosya Ekleri

• sinerji.png
    sinerji.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 24
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı