Black Friday yalanı

Valla ben yanarım az önce kaçırdığımız sisteme yanarım. Arkadaşın acele işi çıktı siparişi tamamlayamadık.
2700x işlemci
B450 MSI Gaming Mobo
1070 TI ekran kartı
500 GB SSD
32GB RAM
750W full modüler PSU
Fan kontrolcülü kasa
24 inç 144Hz 1ms Curved monitör 9600 liraya geliyordu yaklaşık. Gittiiii gitti.

GTX 1050 ekran kartlı bir laptop bile halen yüksek fiyatlarda maalesef. Bu indirimleri bekleyenler için hayal oldu.

Türk insanı her zaman şark kurnazı olduğu için, kara cuma indirimlerinde de maalesef öyle. Önce yükseltip sonra indirim diye lanse ediyorlar. Gerçek indirimler Amerika'da oluyor sadece sanırım. Adamlar ellerinde kalan ne varsa depolardan boşaltmak için ciddi indirim yapıyorlar. Bizde de depoda kalsa bile malı gene indirim yapmıyorlar. Ya her şey müstehak bu ülkeye, batmaya mahkum, umarım da öyle olur.

Yalnız bu yurt dışı sitelerinde de yapılıyor. Bize özel değil. Ha, buradaki siteler daha çakal, daha fazla yapıyorlar orası ayrı.

Bilmiyorum herkes çok büyük beklentiye girdi herhalde. 660 TL'lik ürünü 300 TL'ye satmasını falan mı bekliyordunuz? Bindirim sonrası indirim yapacaklar tabii ki.
500 olsun fena mı olur?

Az önce baktım sözde indirim var, fiyatlar hemen hemen aynı, bir de büyük büyük %30-40 indirim falan yazmışlar...
Ekleme: bazı ürünler de kayda değer indirim var. Lakin reklamını yaptıkları gibi %80'e kadar falan değil.

Son düzenleme:
Bu dediğiniz yapılıyor doğru ama indirim yapılan yerlerde var. Mesela 2-3 ay önce aldığım SAMSUNG 32 GB PLUS SD kart 50₺ idi. Şuan aynı kart 33₺.

Beyler 150 TL'ye yastık kılıfı alan oldu mu hiç? Adamlar asıl fiyatı 150 TL'ye çekip indirimli fiyatı 30 TL'ye satıyor. Ben böyle bir saçmalık görmedim :D

Burası Türkiye, burada efsane cuma olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı