BlackBerry Q5 WhatsApp yüklenebilir mi?

Code cleaner

Hectopat
İnternette okuduğuma göre WhatsApp desteği kesmiş sanırsam. Fakat apk olarak indirilip kurulduğuna dair videolar var. Okulum için kullanacağım bu yüzden WhatsApp benim için önemli. Eğer telefonu alırsam WhatsApp'ı kurup kullanabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette okuduğuma göre WhatsApp desteği kesmiş sanırsam. Fakat APK olarak indirilip kurulduğuna dair videolar var. Okulum için kullanacağım bu yüzden WhatsApp benim için önemli. Eğer telefonu alırsam WhatsApp'ı kurup kullanabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

O telefon için ROM üretilmiştir. Telefon marka model yaz Google'da arat. GitHub üzerinden ROM'lar bulursun. Root at ROM'u yükle. Eğer zamanın yoksa, daha önce hiç root atmadıysan kendin yapmakla uğraşma. Root ayrı bir derya deniz. İstediğin ROM'u seç telefoncuya götür ona söyle bunu yüklemek istiyorum, root at sonra bu ROM'u yükle de o yapar ama 100₺'dan fazla verme. O kadar da zamanını alacak bir iş değil sonuçta.

O telefon için ROM üretilmiştir. Telefon marka model yaz Google'da arat. GitHub üzerinden ROM'lar bulursun. Root at ROM'u yükle. Eğer zamanın yoksa, daha önce hiç root atmadıysan kendin yapmakla uğraşma. Root ayrı bir derya deniz. İstediğin ROM'u seç telefoncuya götür ona söyle bunu yüklemek istiyorum, root at sonra bu ROM'u yükle de o yapar ama 100₺'dan fazla verme. O kadar da zamanını alacak bir iş değil sonuçta.
Yani direkt apk olarak indirip kuramıyorum di mi?

Kurabiliyorsundur belki onu bilemem ama bu iş WhatsApp ile bitmez ki. Başka şeylerde istersin veya acil lazım olur yüklemen gerekir. Çok eski bir telefon değilse yani 4-5 yıllıksa root at, kur Magisk'i yoluna bak.

Kurabiliyorsundur belki onu bilemem ama bu iş WhatsApp ile bitmez ki. Başka şeylerde istersin veya acil lazım olur yüklemen gerekir. Çok eski bir telefon değilse yani 4-5 yıllıksa root at, kur Magisk'i yoluna bak.
Haklısınız dediğiniz gibi yaparım. Teşekkür ederim cevabınız için.
Tekrardan merhaba, örnek olarak herhangi bir romu ve nasıl kurabileceğime dair bir rehberi atabilir misiniz? Telefon bugün elime ulaştı ve saf kendi işletim sisteminde apk yükleyebiliyorum fakat hiçbir şekilde çalıştıramıyorum. Dediğiniz gibi yapsam iyi olacak.

Son düzenleme:
Haklısınız dediğiniz gibi yaparım. Teşekkür ederim cevabınız için.

Tekrardan merhaba, örnek olarak herhangi bir ROM'u ve nasıl kurabileceğime dair bir rehberi atabilir misiniz? Telefon bugün elime ulaştı ve saf kendi işletim sisteminde APK yükleyebiliyorum fakat hiçbir şekilde çalıştıramıyorum. Dediğiniz gibi yapsam iyi olacak.

Bootloader kilidini açın, uygun TWRP sürümünü bulun yükleyin ve ROM'uda kurun, sonra Magisk'IDE kurun. Tam olarak bir rehber bilmiyorum bu konuda ama mutlaka bir cevap bulursunuz marka model yazın bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı