BlackShark V2 alınır mı?

Bütçe
2500

Mehmet0738

Decapat
Daha fazla  
Uzun yıllar kullanacağım kulaklık almayı planlıyorum iyi ses kasabileceğim dışarıya ses vermeyecek ve sorunsuz olsun bu model nasıl mağazadan teslim ile alacağım yüzde 10 indirimde var.
Başka önerilerede açığım.

Uzun yıllar kullanacağım kulaklık almayı planlıyorum iyi ses kasabileceğim dışarıya ses vermeyecek ve sorunsuz olsun bu model nasıl mağazadan teslim ile alacağım yüzde 10 indirimde var.

Bu model benim de hoşuma gidiyor.

Aynı fiyat aralığında eski de olsa Cloud2'nin hala alınabilir olduğunu düşünüyorum. Birkaç gün içerisinde alacağım bende.

Forumda son sıralar Corsair HS80 çok popüler ona da bakabilirsin.

FPS oyunlarında yüksek hedefleriniz yoksa Blackshark V2, Cloud 2'den daha iyi bir tercih olacaktır. Müzik ve günlük kullanım açısından daha iyi.
Tercih meselesi, ben rekabetçi oyunlarda kullanma amacıyla alıyorum zaten, müzik ve günlük kullanım için airpods 3. nesil kullanıyorum.

Aynı fiyat aralığında eski de olsa Cloud2'nin hala alınabilir olduğunu düşünüyorum. Birkaç gün içerisinde alacağım bende.

Dip ses vb. sorunlar var diyorlar bende ilk onu dusunmustum.

İste ikisi arasında kaldım. Aralarında neredeyse 500TL fiyat farkı var ve kargo kaç günde gelir İtopya'dan.

Cloud2 eski ve dip ses sorunu var.
Çevremde kullanan herkesin memnun olmasına güvenerek alacağım, Corsair HS80 ile arada kalmıştım, usb versiyonunun doğru düzgün incelemesi yok ve malzeme kalitesi hakkında pek hoş olmayan şeyler okudum, kulaklıklar çok ilginç. Birisi çok beğenirken birisi aşırı nefret ediyor insanı ikileme sokuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı