BlackShark V2 Pro (2023) kulaklıkta ses tekerleği ile ses değiştirince Windows'ta hala %100 kalıyor

aichar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorunum 2 3 gün önce başladı. VoiceMeeter Banana indirdim kullandım 2 3 gün düzgünce. Kulaklığın yan kısmındaki ses tekerleğini çevirdiğimde normalde Windows'tan sesi kısması lazım ama Windows'un sesi 100%'ken kulaklık kendinden ses kısıyor ve Windows'ta hala %100 olarak gözüküyor. Format attım 1 2 saat önce, bu sefer kurmadim VoiceMeeter'ı ama hala düzelmedi. Yardımcı olabilecek var mı? Firmware Update'i falan yaptım ama hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorunum 2 3 gün önce başladı. VoiceMeeter Banana indirdim kullandım 2 3 gün düzgünce. Kulaklığın yan kısmındaki ses tekerleğini çevirdiğimde normalde Windows'tan sesi kısması lazım ama Windows'un sesi 100%'ken kulaklık kendinden ses kısıyor ve Windows'ta hala %100 olarak gözüküyor. Format attım 1 2 saat önce, bu sefer kurmadim VoiceMeeter'ı ama hala düzelmedi. Yardımcı olabilecek var mı? Firmware Update'i falan yaptım ama hala aynı.

Windows ses çıkışında BlackShark seçili mi?

Seçili.

Windows ses çıkışında BlackShark seçili mi?

Seçili diğerlerini devre dışı bırakıpda denedim aynı.

Merhaba benim de kulaklığımda öyle bir teker var o kulaklığın hoparlör ses seviyesini azaltıyor.
Yani bildiğim kadarıyla Windows ile alakası yok.

2 3 gün öncesine kadar Windows'un sesini kısıyordu 11 kullanıyorum alt kısımda sesin kısıldığı gözüküyordu.

Ve Windows'un sesini %1 yapsam bile ses seviyesi değişmiyor.

Çözümünü bilen yok mu?

Çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı