Blackshark V2 X nasıl?

Cloud Alpha ile V2 X'in ohm değerleri eşit ve A320 anakartlarda ki ALC882 veya ALC887 yonga setleri en fazla 32 ohm değer verebiliyorlar. Yani bu 2 kulaklığı da ucu ucuna besleyebilecek bir değer. Kısaca sıkıntıda çıkarabilir çıkarmaya dabilir bu tamamen kullanacak arkadaşın şansına bağlı.

V2 X'in ohm değeri daha düşük diye biliyordum, bilgilendirme için teşekkürler. Konuyla alakasız olacak ancak daha önce konu açtığımda cevap verilmediği ve internette de bulamadığım için size sormak istiyorum, ASUS H610M-K anakartın ses yongası ve kaç ohm verebildiğini biliyor musunuz?

Arkadaşlar maalesef stok kalmadığı için acıbadem mağazasından alamadım siparişte verilmiyor.

Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM Burada stok var gözüküyor ama, bir deneyin isterseniz tekrar.

V2 X'in ohm değeri daha düşük diye biliyordum, bilgilendirme için teşekkürler. Konuyla alakasız olacak ancak daha önce konu açtığımda cevap verilmediği ve internette de bulamadığım için size sormak istiyorum, ASUS H610M-K anakartın ses yongası ve kaç ohm verebildiğini biliyor musunuz?

Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM burada stok var gözüküyor ama, bir deneyin isterseniz tekrar.

ALC887 olması lazım o da 32 ohm değer veriyor.

Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM burada stok var gözüküyor ama, bir deneyin isterseniz tekrar.

Evet hocam dün stok var gözüküyordu fakat ödeme ekranında hata veriyordu bu sabah 1349 TL'ye çıktı bende Hepsiburada'dan 849 TL'ye aldım.

Tabii ki deneyimlerimi ileteceğim ayrıca 849 TL'den almak isteyen varsa son 1 adet stok kalmış.
Cumartesi günü Barracuda X satın aldım. Blackshark V2X güzel tercih ama harici mikrofonum olduğu için tercih etmedim çünkü mikrofonu çıkmıyor. V2 de almak yerine wireless olsun dedim. Size hayırlı olsun.

Cumartesi günü Barracuda X satın aldım. Blackshark v2X güzel tercih ama harici mikrofonum olduğu için tercih etmedim çünkü mikrofonu çıkmıyor. V2 de almak yerine Wireless olsun dedim. Size hayırlı olsun.

Teşekkür ederim sizde gayet güzel bir tercih yapmışsınız bütçemi o fiyat bandına çıkarabilseydim kesinlikle ilk tercihim olacak kulaklığı almışsınız güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı