Blackshark V2 X nasıl?

Yeni yetme 58

Decapat
Arkadaşlar merhaba, orijinal Apple EarPods kablolu kulaklığım bozuldu. Mobil oyunları çok oynadığım içinde özellikle PUBG Mobile ve benzeri oyunları kulaklık alma ihtiyacım doğdu. Geçenlerde 600-700₺ arası kulaklıkla alakalı bir konu açtığımda birçok arkadaş Razer BlackShark V2 X modelini önerdi fakat internetten yorumlara baktığımda ses seviyesinin düşük olduğuyla alakalı birkaç yorum okudum önceden orijinal Apple kulaklığı kullandığım için ayak seslerinin ne taraftan geldiğini çok net ve temiz bir şekilde duyabiliyordum fakat blackshark V2 X modeli bu konuda beni orijinal Apple kulaklığı kadar tatmin eder mi? Kullanan arkadaşlara sormak istiyorum. Cevaplara göre yarın İtopya'dan almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 X'i kullanmadım ancak bildiğim kadarıyla gayet güzel bir kulaklık. Ses seviyesi ne kadardır bilmiyorum ancak düşük olduğunu sanmıyorum. Sesin az olması genellikle anakartın ses kartıyla alakalı bir durum. Kullanan kişi genelde kulaklığın kendi ses kartı olmadığını, o sebeple anakartın ses kartını kullandığını bilmiyor, anakartının ses kartı da kötüyse kulaklık düşük ses veriyor. Kullanıcı da "kulaklık çok kötü, az ses veriyor, ses kalitesi kötü" gibi yorumlar yapıyor. Halbuki kulaklıkta sıkıntı yok, sıkıntı anakartında. Anladığım kadarıyla telefonda kullanacaksınız, telefonların ses kartları genelde pek de kötü olmaz. PUBG Mobile oynayabildiğinizden yola çıkarak çok da kötü bir telefonunuz yoktur diye düşünüyorum. Düşük ses gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Ses kasma konusunda da EarPods'dan daha iyi olur sizin için.

Son düzenleme:
V2 X'i kullanmadım ancak bildiğim kadarıyla gayet güzel bir kulaklık. Ses seviyesi ne kadardır bilmiyorum ancak düşük olduğunu sanmıyorum. Sesin az olması genellikle anakartın ses kartıyla alakalı bir durum. Kullanan kişi genelde kulaklığın kendi ses kartı olmadığını, o sebeple anakartın ses kartını kullandığını bilmiyor, anakartının ses kartı da kötüyse kulaklık düşük ses veriyor. Kullanıcı da "kulaklık çok kötü, az ses veriyor, ses kalitesi kötü" gibi yorumlar yapıyor. Halbuki kulaklıkta sıkıntı yok, sıkıntı anakartında. Anladığım kadarıyla telefonda kullanacaksınız, telefonların genelde ses kartları pek de kötü olmaz. PUBG Mobile oynayabildiğinizden yola çıkarak çok da kötü bir telefonunuz yoktur diye düşünüyorum. Düşük ses gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Ses kasma konusunda da EarPods'dan daha iyi olur sizin için.

Yanıt için öncelikle teşekkür ederim dediğiniz gibi güncel bir cihaz olan iPhone SE 2020 ile oynuyorum aynı zamanda bilgisayarda da kullanacağım kulaklığı fakat benim de ses kartım yok o yüzden anakartımdan alacağım şu an kullandığım anakart BIOSTAR A320 mh açıkçası bilgisayarda pek bir performans beklemiyorum ama telefonda umarım üzmez.

Yanıt için öncelikle teşekkür ederim dediğiniz gibi güncel bir cihaz olan iPhone SE 2020 ile oynuyorum aynı zamanda bilgisayarda da kullanacağım kulaklığı fakat benim de ses kartım yok o yüzden anakartımdan alacağım şu an kullandığım anakart BIOSTAR A320 mh açıkçası bilgisayarda pek bir performans beklemiyorum ama telefonda umarım üzmez.

Kendim HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Bir kere A320 anakartı olan sistemde denemiştim kulaklığı ve ses yüksekliği inanılmaz derecede azdı. Tabii Cloud Alpha ile V2 X aynı değil sonuçta, arada ciddi bir ohm farkı var. Muhtemelen A320 V2 X'i besleyecektir ve sorun çıkmayacaktır ancak yine de bilgisayar için beklentinizi düşük tutun, hayal kırıklığı olmasın. Telefonda hiçbir sorun çıkmaz, kulaklığı tam performansıyla kullanabilirsiniz. V2 X güzel bir seçim olur, şimdiden hayırlı olsun

Kendim HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Bir kere A320 anakartı olan sistemde denemiştim kulaklığı ve ses yüksekliği inanılmaz derecede azdı. Tabii Cloud Alpha ile V2 X aynı değil sonuçta, arada ciddi bir ohm farkı var. Muhtemelen A320 V2 X'i besleyecektir ve sorun çıkmayacaktır ancak yine de bilgisayar için beklentinizi düşük tutun, hayal kırıklığı olmasın. Telefonda hiçbir sorun çıkmaz, kulaklığı tam performansıyla kullanabilirsiniz. V2 X güzel bir seçim olur, şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim yarın ilk işim İtopya'ya uğramak olacak o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı