Blackshark V2 X nasıl?

Kendim kullanıyorum, mükemmel bir kulaklık kesinlikle tavsiye ederim. Gerek kulağa oturup, sarması, gerek mikrofon ve ses kalitesi, gerek yanında yazılım hediye etmesi falan mükemmel bir şey. Şu anda en ucuz İtopya'da var, ben oradan 500TL'ye almıştım, hatta bir ara 400TL civarına bile satılıyordu. Buradan almanı öneririm.

Bende X modeli yok ama normal V2 modeli var. Mikrofon kalitesi leş öncelikle onun dışında kulaklık güzel ama.
Galiba siz ters falan takıyorsunuz kulaklığı. X modeli var linki de aşağıda ve mikrofonu son derece profesyonel ve çok iyi.

Kulaklığı kullanıyorum rahatlık,dıştan ses almama ve mikrofon bakımından güzel kulaklık. Ancak ses seviyesi olarak önceki rampage kulaklığıma göre az. 400 TL fiyata almıştım. Ama makas bu kadar azken direk V2 modelini tercih ederdim. Çünkü V2X jak girişli olduğundan ayarları bulmada fazla uğraştırıyor.

A320 gibi anakartlarda genellikle ALC887 ses kartı bulunur bu ses kartı ise bazı kulaklıklar için yeterli olmayabiliyor. Ama siz telefonda kullanacaksınız galiba kesin bir yorum yapmak istemiyorum. İtopya mağazasına gidip ürünü denemeniz daha sağlıklı olur.

A320 gibi anakartlarda genellikle ALC887 ses kartı bulunur bu ses kartı ise bazı kulaklıklar için yeterli olmayabiliyor. Ama siz telefonda kullanacaksınız galiba kesin bir yorum yapmak istemiyorum. İtopya mağazasına gidip ürünü denemeniz daha sağlıklı olur.

Kulaklığı deneyebiliyor muyuz? Ben hijyen açısından denettirmezler diye düşünüyordum.

Kulaklığı kullanıyorum rahatlık, dıştan ses almama ve mikrofon bakımından güzel kulaklık. Ancak ses seviyesi olarak önceki Rampage kulaklığıma göre az. 400 TL fiyata almıştım. Ama makas bu kadar azken direk V2 modelini tercih ederdim. Çünkü v2X jak girişli olduğundan ayarları bulmada fazla uğraştırıyor.

V2 modeli en uygun 1184 TL neredeyse iki katı maalesef ki bütçem buna müsait değil mobilde kullanırken beni memnun etse yeterli.

Kendim kullanıyorum, mükemmel bir kulaklık kesinlikle tavsiye ederim. Gerek kulağa oturup, sarması, gerek mikrofon ve ses kalitesi, gerek yanında yazılım hediye etmesi falan mükemmel bir şey. Şu anda en ucuz İtopya'da var, ben oradan 500TL'ye almıştım, hatta bir ara 400TL civarına bile satılıyordu. Buradan almanı öneririm.

Galiba siz ters falan takıyorsunuz kulaklığı. X modeli var linki de aşağıda ve mikrofonu son derece profesyonel ve çok iyi.

Cevap için teşekkürler 1 saate mağazaya uğrayıp alacağım deneyimlerimi tekrardan aktarırım hem mobilde kullanacak arkadaşlar hem de aynı anakarta sahip arkadaşlar içinde rehber olur diye düşünüyorum.

Kendim HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Bir kere A320 anakartı olan sistemde denemiştim kulaklığı ve ses yüksekliği inanılmaz derecede azdı. Tabii Cloud Alpha ile V2 X aynı değil sonuçta, arada ciddi bir ohm farkı var. Muhtemelen A320 V2 X'i besleyecektir ve sorun çıkmayacaktır ancak yine de bilgisayar için beklentinizi düşük tutun, hayal kırıklığı olmasın. Telefonda hiçbir sorun çıkmaz, kulaklığı tam performansıyla kullanabilirsiniz. V2 X güzel bir seçim olur, şimdiden hayırlı olsun.

Cloud Alpha ile V2 X'in ohm değerleri eşit ve A320 anakartlarda ki ALC882 veya ALC887 yonga setleri en fazla 32 ohm değer verebiliyorlar. Yani bu 2 kulaklığı da ucu ucuna besleyebilecek bir değer. Kısaca sıkıntıda çıkarabilir çıkarmaya dabilir bu tamamen kullanacak arkadaşın şansına bağlı.

Geri
Yukarı