BlackShark V2 X ses ayarı nasıl olmalı?

sllumurat1

Centipat
Daha fazla  
BlackShark V2 X ürününü kullanıyorum. Müzik dinlerken en iyi kalite, oyun oynarken en iyi ses kasabileceğim driver var mıdır? Var ise ayarları söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Synapse kurulu mu?
1685191111025.png
Şimdi indirdim.

BlackShark V2 X ürününü kullanıyorum. Müzik dinlerken en iyi kalite, oyun oynarken en iyi ses kasabileceğim driver var mıdır? Var ise ayarları söyleyebilir misiniz?
Hocam içinden gelen kartı sitesine girip aktive edin odur en iyisi. Ya da sanal 7.1 i indirip uygulamada aktive ediyordunuz ikisinden biri.

BlackShark V2 X ürününde ayarlama yok sadece 7.1 açabilirsin.

Hocam içinden gelen kartı sitesine girip aktive edin odur en iyisi. Ya da sanal 7.1'i indirip uygulamada aktive ediyordunuz ikisinden biri.

İçinden gelen kodu yapanınca ses daha boğuklasıyor normal halde daha iyi.

Razer Synapse kurulu mu?

Hocam bu modeli Razer Synapse desteklemiyor maalesef.

Razer THX spatial Audio ile EQ kullanabilirsiniz veya kendi yazılımını kullanabilirsiniz.

Ses ayarı olmadığı için ben 7.1 özelliğini yazılımdan aktifleştiriyorum sonra Realtek Audio Console'dan ses ayarlarıyla oynuyorum şarkı dinlerken kendime en uygun sesi buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı