Razer BlackShark V2 X ses ayarları nasıl olmalı?

miXdeN

Femtopat
Valorant ve Counter-Strike: Global Offensive oynuyorum arada Rocket League ve PUBG'de giriyorum sizce ses ayarı nasıl olmalıdır? THX Studio'yu kapattım çok rahat ettim, beni çok rahatsız etti, ayarı bulamadım sizce 7.1 Surround ve THX açılmalı mı yoksa düz stereo mu kullanılmalı? Ben şahsen THX Studio ve 7.1 Surround'un gereksiz olduğunu düşünüyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

@Teacher80 hocam yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dümdüz kullanıyorum çünkü 7.1 sesleri bulanıklaştırıyor gibime geliyor. Siz nasıl daha rahat ederseniz öyle kullanın.

THX Spatial Audio ile kullanıyorum aynı kulaklığı güzel ayarlar bulabilirseniz çok güzel ses kasabilirsiniz.

7.1 Surround kullanınca gelen boğuk sesi THX ile kendinize göre oyun içinde ayarlarsanız mükemmel bir kulaklığa dönüyor.

Tek eksi yanı ikisini birlikte kullanmak oyun içi fps düşüşü yaşatabilir.

Valorant ve Counter-Strike: Global Offensive oynuyorum arada Rocket League ve PUBG'de giriyorum sizce ses ayarı nasıl olmalıdır? THX Studio'yu kapattım çok rahat ettim, beni çok rahatsız etti, ayarı bulamadım sizce 7.1 Surround ve THX açılmalı mı yoksa düz stereo mu kullanılmalı? Ben şahsen THX Studio ve 7.1 Surround'un gereksiz olduğunu düşünüyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

@Teacher80 hocam yardımcı olur musunuz?

7.1 yazılımını kur başka ayar yapmadan kullan ben stok kullanıyorum memnunum, belki ayar yapsam daha iyi olabilir ancak stok halide gayet iyi. Tabi sadece oyun oynarken 7.1 açıyorum video izlerken filan kapat sesleri bozuyor ve cızırtı yapıyor.

THX Spatial Audio ile kullanıyorum aynı kulaklığı güzel ayarlar bulabilirseniz çok güzel ses kasabilirsiniz.

7.1 Surround kullanınca gelen boğuk sesi THX ile kendinize göre oyun içinde ayarlarsanız mükemmel bir kulaklığa dönüyor.

Tek eksi yanı ikisini birlikte kullanmak oyun içi FPS düşüşü

Sizin oyun ayariniz var mı varsa paylaşabilir misiniz?

Ben düz stereo kullanıyorum 1 yıldır

Memmun musunuz?

Sizin oyun ayariniz var mı varsa paylaşabilir misiniz?
Ayarları kendinize göre yapmanız daha yararlı olur.

Yabancıların videoları var THX ayarları gösteriyorlar onlardan esinlenerek yapabilirsiniz.

Kendi ayarlarımı söylemek isterdim ama yeni sistem almak için eski bilgisayarımı sattım ve ayarlarımı bir yere kaydetmeyi unuttum.

Ayarları kendinize göre yapmanız daha yararlı olur.

Yabancıların videoları var THX ayarları gösteriyorlar onlardan esinlenerek yapabilirsiniz.

Kendi ayarlarımı söylemek isterdim ama yeni sistem almak için eski bilgisayarımı sattım ve ayarlarımı bir yere kaydetmeyi unuttum.

Tamamdir deneyeceğim ama muhtemelen stereo kullanacağım çok daha rahat.

Dümdüz kullanıyorum çünkü 7.1 sesleri bulanıklaştırıyor gibime geliyor. Siz nasıl daha rahat ederseniz öyle kullanın.

7.1 kanal gerçek olmadığı sürece sadece oyun içindir. Sesleri bozar ve cızırtılı hale getirir. 7.1 gerçek ise profesyonel kayıt kulaklıkları içindir. Bu kulaklıklar zaten ses kasmak için yapıldı, müzik dinlemek istiyorsanız müzik kulaklıklarını tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı