Blacksidemre matematik ve geometriye hangi kaynaklardan çalıştı?

neogan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İstediğim sıralamayı elde edemedim. Matematik öğretmenliği istiyordum ama sadece özel üniversiteleri bulabildim. Normal matematik için de baktım ama çoğu üniversitenin nasıl olduğunu bilmiyorum. İlime yakın diye Kırklareli matematiği düşünüyorum. Ama o da 370 binden alıyor. 270 bine yakın üniversiteler de ilimden uzak kalıyor. Yakında olmak istiyorum daha çok. Ankara hacı bayram veli üniversitesini de düşünüyorum. Yerler açıklanınca ona göre bakacağım. Başka bölüm düşünmüyorum.

Bu sıralamadan sizce mezuna bırakılır mı? Hedefim ilk 50 bin. Hacettepe veya ODTÜ matematik gibi güzel üniversiteleri istiyorum. Matematiği ve geometriyi hallettim. Sadece fen konularına çalışıp soru bankası çözmem lazım. Özel ders de aldırabiliriz dedi babam. 2021 basım çoğu kitabım da duruyor. Sizce bu sıralama ile ne yapmalı? Öneriniz varsa alabilirim.

Bu arada sadece buradaki önerilerle sınırlı olmayacak. Okulumdaki birkaç hocama da danıştım. Onlar mezuna kalmamı önerdiler. Sizlerin önerileri doğrultusunda bir karar vereceğim. İyi sosyaller.

Konu ile alakasız olabilir ama cevaplarsanız sevinirim.
Hocam, matematik ve geometri hangi kaynaklardan çalıştınız ve kaç saat çalıştınız?
Herkesten öneri topluyorum. İyi bir yol haritası çıkartıp programımı ve çalışma şeklimi düzenlemem şart.

Konu ile alakasız olabilir ama cevaplarsanız sevinirim.
Hocam, matematik ve geometri hangi kaynaklardan çalıştınız ve kaç saat çalıştınız?
Herkesten öneri topluyorum. İyi bir yol haritası çıkartıp programımı ve çalışma şeklimi düzenlemem şart.

Karekök 0, 345 TYT, Bilgi Eğitim Seti fasikülleri, Supara AYT matematik, Apotemi fasikülleri, Tonguç fasikülleri ve Karekök 0 fasiküllerinden hazırlandım.

Geometri için de yine Bilgi Eğitim Seti fasikülleri, Karekök 0 ile Birey B çözdüm. Denemelerde iyi yapıyordum. Bu sınavda TYT'ye süre yetmedi. Yoksa bir şeyler yapacaktım. AYT ona nazaran daha zordu. 13 nete şükür diyelim.

Karekök 0, 345 TYT, bilgi eğitim seti fasikülleri, supara AYT matematik, apotemi fasikülleri, tonguç fasikülleri ve karekök 0 fasiküllerinden hazırlandım.

Geometri için de yine bilgi eğitim seti fasikülleri, karekök 0 ile birey b çözdüm. Denemelerde iyi yapıyordum. Bu sınavda TYT'ye süre yetmedi. Yoksa bir şeyler yapacaktım. AYT ona nazaran daha zordu. 13 nete şükür diyelim.

Tabi, tebrik ederim ben daha 11.sınıftan hazırlanmaya başladım. Umarım hedeflerinizde başarılı olursunuz.
Gireceğim sene ilk 15k deneyeceğim. Yapamazsam mezuna kalacağım.
Mezuna kalmayı seçersem yaklaşık 3 dolu senem var.

Yeni konular

Geri
Yukarı