BLADE-3070 Alınır mı?

2 gün önce 21 bin TL fiyatı vardı. Değeceğini pek düşünmüyorum daha ucuza bulabilirsem mesajı düzenleyip yazacağım.
Hocam anakartta Business motherboard yazıyor normalinden farkı nedir biliyor musunuz?

Hocam anakartta Business motherboard yazıyor normalinden farkı nedir biliyor musunuz?
Yeni ASUS anakartlarının bir özelliği.
Business ASUS anakartlar, çok sayıda çekirdeğe sahip en yeni Intel® Core™ ve AMD Ryzen™ işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkaran yenilikçi bir eşli güç mimarisine sahip. Özenle seçilmiş kaliteli bileşenler ve termal açıdan dengeli dizilimleriyle ASUS anakart VRM'leri her koşulda tüm iş yüklerine uygun. Bu anakartlar genel olarak içerik üreticileri tarafından seviliyor. Özelliklerini tamamiyle yerine getiren anakartlar.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1704791
BLADE-3070 bu şekilde sistem alınır mı? Şu an için daha iyisi var mı?

Bence bu fiyat pahalı AMD Radeon RX 6700 XTli sistem alın mantis sistem vardı öyle stoka girince onu alın RX 6700 XT RTX 3070 ile aynı güçte şimdi siz diyeceksiniz ama yazılımsal sorunları var 6000 serisinde o kadar sorun kalmadı artık ve bu AMD yani hafife alınacak şirket değil ileride çözerler elbet bu hataları 3070'in tek avantajı DLSS RX 6700 XT FPS olarak bazı oyunlarda geçiyor 3070'i 3070 de aynı şekilde bazı oyunlarda eşitler FPS konusunda onun harici daha uzun ömürlü olan bence RX 6700 XT VRAM 12 GB onda RTX 3070 de 8 GB
Yani tamamen eşit kartlar bunun için fazladan fiyat farkı verip NVIDIA almanın anlamı yok bana göre.

2 gün önce 21 bin TL fiyatı vardı. Değeceğini pek düşünmüyorum daha ucuza bulabilirsem mesajı düzenleyip yazacağım.
1679063939507.png
İncehesaptaki sistemi bu şekilde özelleştirdim.

Eki Görüntüle 1704837
İncehesaptaki sistemi bu şekilde özelleştirdim.
Anakart yükseltmesine gerek yok bence hocam. Onun haricinde güzel. Bence kasaya yükseltme yapmayın. Zaten kasa aynı. Sadece 600W olan PSU'yu 750W yapıyorsunuz ve markası Vento. Vento PSU sorun çıkarabilir. Yükseltme yapmayın. Sonradan PSU satın alın derim.

Vento kasalar hakkında pek bilgim yok. Bu kasalar ve PSU açısından problem var mı?

Anakart yükseltmesine gerek yok bence hocam. Onun haricinde güzel. Bence kasaya yükseltme yapmayın. Zaten kasa aynı. Sadece 600W olan PSU'yu 750W yapıyorsunuz ve markası Vento. Vento PSU sorun çıkarabilir. Yükseltme yapmayın. Sonradan PSU satın alın derim.
PSU olarak "CORSAIR TX750M 750W 80+ Gold" düşünüyorum. Ne diyorsunuz bunun hakkında?

Son düzenleme:
Yeni ASUS anakartlarının bir özelliği.
Motherboard ASUS anakartlar, çok sayıda çekirdeğe sahip en yeni Intel® Core™ ve AMD Ryzen™ işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkaran yenilikçi bir eşli güç mimarisine sahip. Özenle seçilmiş kaliteli bileşenler ve termal açıdan dengeli dizilimleriyle ASUS anakart VRM'leri her koşulda tüm iş yüklerine uygun. Bu anakartlar genel olarak içerik üreticileri tarafından seviliyor. Özelliklerini tamamiyle yerine getiren anakartlar.
Gaming anakartlardan daha iyi mi iş yapıyor?

Vento kasalar hakkında pek bilgim yok. Bu kasalar ve PSU açısından problem var mı?

PSU olarak "CORSAIR TX750M 750W 80+ Gold" düşünüyorum. Ne diyorsunuz bunun hakkında?
Az daha çıkıp NZXT al.

Gaming anakartlardan daha iyi mi iş yapıyor?
İş için kullanıldığı için altın iletkenler, fazla ekran kartı slotları falan oluyor business anakartlarda. Daha iyidir.

Geri
Yukarı