Bleach Filler bölümleri izlenir mi?

Arceus17

Decapat
Arkadaşlar ben şu an 64.bölüme geldim. Ve 64. bölümden 109. bölüme kadar 40+ bölümlük bir Filler Arcı varmış. Sizce bu filler bölümleri izlemeli miyim yoksa geçmeli miyim? Eğer boş bölümlerse geçmek istiyorum ama birkaç yere baktım yarısı izlenmesini önermiş yarısı önermemiş. Ben tam olarak karar veremedim, izlemiş olanlar yardımcı olabilir mi? Bu bölümlerin ana konuyla bir ilgisi var mı yani izlememem bana bir şey kaybettirecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bleach izlerken filler ne bilmediğim için izlemiştim. Bazı filler arcları güzel ama "kızlarla alışverişe gittik" tadında olanlari izlenmez.

Bleach Filler'ları izlenmez. Zaten animenin %45'i filler yahu. Atla geç canon bölümleri izle sadece, tek oturup izleyemediğim anime Bleach.
Filler Arc'ları bulunan nadir animelerden, 40 bölümlük 3-4 tane filler arc'ı var. Animeyi güncel takip eden biri olsaydım eğer çıktığı zamanlar, büyük ihtimalle kafayı yiyor olurdum.

Peki teşekkür ederim yorumlarınız için, ben de geçmek istiyordum zaten, 40 bölüm boş boş çekilmez ama yine de hikayeye bir katkısı olup olmadığını öğrenmek, doğrulamak istedim.

Filler bölümleri gösteren bir siteden bakmıştım, 64. ve 108. bölümler arası tamamen filler olarak geçiyor, daha sonra yarı canon olarak 109.bölüm geliyor.
Doğrudur hocam. Ben izleyeli çok oldu. Hatırladığım kadarıyla birkaç önemsiz karakter vardı o arada daha sonra canon bölümde görünen Ama çok önemli bir şey değil. Animenin fillerları çok sıkıcı hiç izlemeyin. Ben birkaç tanesi hariç izlememiştim.

Geri
Yukarı