Bleach izlenir mi?

Merhaba, Naruto, hunter X hunter tarzı animeleri seviyorum. Bleach'de büyük üçlüde olduğu için izlesem mi izlemesem mi bilemedim. Bazıları olaylar tekrarlıyor sıkıcılaşıyor vb diyorlar. Bleach izlemeye değer bir seri midir?

Son düzenleme:
Güzeldir, bahsettiğin animeleri beğendiysen Bleach'i de beğenirsin.

Tabi o iki seriden yazılmışlık olarak biraz daha geride kalmış bir anime, ama yine de güzeldir. Sonbahar gibi yeni sezonu çıkacak, onda beklentim büyük.

Son düzenleme:
Bazı dövüş sahneleri için izlenir ama doldurma bölümler yüzünden kusasınız gelebilir.
fiileri hiç izlemiycem zaten, o konuda sorun çıkmaz heralde.

Tabi o iki seriden yazılmışlık olarak biraz daha geride kalmış bir anime, ama yine de güzeldir. Sonbahar gibi yeni sezonu çıkacak, ondan umutluyum

Tabi o iki seriden yazılmışlık olarak biraz daha geride kalmış bir anime, ama yine de güzeldir. Sonbahar gibi yeni sezonu çıkacak, ondan umutluyum.
tamam izliyorum o zaman, teşekkürler.

Hayır, tekrar etmiyordu.

Visored arcı ve fullbringer arcı boyunca ichigo yeni birisinden yeni ability öğreniyor. Yani evet Naruto'da da gördüğümüz "a New skill unlocked" olayı burada da var bolca. Ama repetetivelik bununla kısıtlı kalmıyor. Hikaye anlatıcılığında bahsedilen "a new guy" usulüyle, olayı size anlatmak için hikayeye yeni birisinin dahil olması şeklindeki anlatı, birden fazla uygulandığında cidden boğuyor.

İlaveten hueco mundo arcı ve soul society arcı ichigonun birilerini kurtarmasıyla geçiyor. Yani temelde birbiriyle aynı kesinlikle denemez ama bir tekrar söz konusu. Ha tabii temelde herkesin ne yaptığını önceden açıkladığı, Shōnen denilen "bir delikanlı koşup koşup birilerine vuruyor" tipi animelerin geneli böyle tekrara düşen, fillerı boğucu tipte oluyor.

Günün sonunda özellikle ilk sezonun heyecanıyla fillersız izlenilebilir bir anime evet.

Geri
Yukarı