Bleach izlenir mi?

Bu tabloya göre izlerseniz daha iyi olur çok fazla filler var çünkü.
Bleach_izleme_sırası.JPG

Yıllar önce 90-100'lerde bırakmıştım. Sürekli yeni bir Power skill geliyor. Sürekli yeni bir güç. Tamam diyorsun bunu da öğrenirse en güçlü bu olacak ama sonra bir bakıyorsun 20-30 bölüm sonra yeni bir güç ortaya çıkmış. En sonunda yeter dedim bıraktım. Tabii bırakmamın bir başka nedeni ise filler bölümlerde boğulmam. Eğer izleyecekseniz tavsiyem kesinlikle filler bölümleri atlamanız.

Bleachin filleri güzeldir, ayrı olarak izlenebilir. Onun dışında en büyük sıkıntısı sürekli power up olması başka da bir sıkıntısı yok. Keyif alarak izlediğim bir seridir. İlk 10-15 bölüm sabredin sonra zaten yardırıp gidiyorsunuz.

En son bir yeni güç aldıydı şöyle bandajlı falan etrafı siyahtı sonra birinin içinden geçmişti o yeni güçle orda unuttum izlemeyi kaldı. Bir daha izler misin ya da izlenir mi baştan dersen o kadar aşırı güzel olup olmadığını izlenmeden bilinmez ama bana göre değil fazla. Git başka anime izle. Overlord izle istersen hatta. 4. sezon çıktı. İlk 3 sezonu izleye izleye kaldım bir çıkmadı 4. sezon diye şimdi yeniden başlayacağım 4. sezona kadar yine.

İzlenmez. Sorduğum ve gördüğüm kaç tane objektif insan varsa hepsi fillerlar ile dolu olduğunu söylüyor.
100 bölüme yakın filler var atlarsanız bir şey kaybetmiyorsunuz zaten çok fazla. Ben atlamıştım 2. kez bitirirken. Tek tavsiye edebileceğim filler bölümler zampaktou isyanı olur. Kaliteliydi baya sonu saçma olsa bile. Onun dışında diğer fillerlardan biri soylu bir ailenin veliaht 10 yaşındaki kızına bakıcılık yapmak falan :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı