YouTube'da GrantAbitt ve Blender Guru var.
Araştırırken bu iki kanallı bulmuştum, gerçekten iyi içerikler sunuyor. Teşekkürler. :)
Peki daha açıklayıcı bir şekilde anlatan kanallar var mı? Daha doğrusu anlama konusunda geri birine göre. :D

Başta Sketchfab - The best 3D viewer on gibi sitelerden hazır modeller indirip üzerinde oynamalar yapın. Hemen modellemeye başlamayın. Blenderı baz hali ile kullanmayın. İnternette bir sürü güzel add-on'lar mevcut. Mousenizi düşük dpida kullanın. Işıklandırmaları iyi kullanın.

Madem herkes kendi renderini paylaşıyor bir tane de benden.
(Unreal Engine 4 ile render alınmıştır.)

Dosya Ekleri

• IMG_20210210_111913.jpg
    IMG_20210210_111913.jpg
    282,3 KB · Görüntüleme: 316
İlk sayfada dediğim gibi hazır modeller ile posterler yapmıştım.

Öneriniz için teşekkürler. :)
Bu arada söylemeyi unutmuşum. Render alırken farklı bir program kullanın. Ue4 tavsiyemdir. PC'nizi rahatlatır ve ışıklandırma olarak daha iyidir. Bir de yukarıdaki modelimde ki textureleri Quixel Megascans dan aldım. Epic hesabın ile giriş yaparsan üst düzey kaplamalara ücretsiz erişebilir, Megascans Mixer ile istediğin kaplamaları oluşturabilirsin.

Hangi kaynaklardan faydalandın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı