Blender'da realistic water farklı gözüküyor

Arda_Tasdemir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Blender'dan realistic water yapmaya çalışıyorum. Zerre bilmiyorum o yüzden bir video var ondan bakıyorum ama adamın videodaki yaptığı ile benim yaptığımın arasında çok fark var. Blender'dan anlayan ya da bu sorunu çözek biri varsa yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosu.

Son düzenleme:
Merhaba ben Blender'dan realistic water yapmaya çalışıyorum. Zerre bilmiyorum o yüzden bir video var ondan bakıyorum ama adamın videodaki yaptığı ile benim yaptığımın arasında çok fark var. Blender'dan anlayan ya da bu sorunu çözek biri varsa yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosu.
Senin yaptığının görseli ve blender dosyanı paylaşırsan fikir üretebiliriz.

Çünkü hiç bilmediğin için olabilir mi? :d suyu fizik özelliği kullanarak yapıyor dolayısıyla sen burada kullandığı özelliği bilmediğin için illa ki bazı yerleri kaçırıyorsun. Farklı yerlerde de yine kaçırdığın bölümler olabilir. Çünkü sen bilmediğin bir şeyi bakarak yapmaya çalışıyorsun. Nerede yanlış yaptığını bilmiyoruz keşke gösterseydin.

Ne hata yapyım bilmiyorum ve üzgünüm geç gördüm lütfen siz yapabiliyorsanız yapın ben adamdaki gibi olmuyor adamdaki daha büyük benimki daha küçük 2:48 videodaki sürede.

Ne hata yapyım bilmiyorum ve üzgünüm geç gördüm lütfen siz yapabiliyorsanız yapın ben adamdaki gibi olmuyor adamdaki daha büyük benimki daha küçük 2:48 videodaki sürede.
Dosyayı bu seçeneği işaretleyerek kaydetmen gerekli şu durumda. Attığım ekran görüntüsündeki pembelik eksik demek.
1669925360642.png

Sonra tekrar yolla.
Gerçi sen şu an sadece kamera koymuşsun, hiç obje yok.

Sahne boş :d ayrıca attığın video da ki adam sonuç odaklı çalışmış.

Benim görsel olarak programladığım ve fizik simülasyonu ile akış yaptığım su;

1669989419203.png

Dosyayı bu seçeneği işaretleyerek kaydetmen gerekli şu durumda. Attığım ekran görüntüsündeki pembelik eksik demek.
Eki Görüntüle 1590380
Sonra tekrar yolla.
Gerçi sen şu an sadece kamera koymuşsun, hiç obje yok.

Tamam yaptım.

Sahne boş :d ayrıca attığın video da ki adam sonuç odaklı çalışmış.

Benim görsel olarak programladığım ve fizik simülasyonu ile akış yaptığım su;

Eki Görüntüle 1590855

Gerçekten çok güzel.

Son düzenleme:

Tamam yaptım.
1670190057265.png
olmamış.

Sen videonun altındaki gerekli dosyaları indirip ondan sonra videoyu takip edersen olur.
Sadece Fluid simulasyonu düşündüğünden daha uzun sürebilir ve/veya hdd'de yer kaplayabilir.

Basit eğitim videosu olarak "blender donut guru" yazıp o seti tamamladıktan sonra bu videoyu kendin yapabilirsin.

Geri
Yukarı