BlitzPower Şarj Kablosu Nasıl?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şarj kablosu ararken BlitzPower ile karşılaştım. İnternette kesin bir şey bulamadım. Bu marka nasıldır? iPhone şarj kablosu için soruyorum.

Ben Micro USB Kırmızı olanını kullanıyorum. Gayet güzel 1 aydır bir sıkıntı yaşamadım. Kablo kalitesi vs gayet iyi. Sormak istediğin ayrı bir soru varsa cevaplayabilirim. Özetle kablodan gayet memnunum.

İphone için almak istiyorum ne kadara aldınız ? İnternette 20 TL'ye buldum da. Kalitesi şarj etme hızı iyi mi ?
Şu ikisinden hangisini önerirsiniz ?
BlitzPower iPhone İçin Örgülü Lightning Şarj Kablosu
BlitzPower iPhone İçin Çinko Alaşımlı Lightning Şarj Kablosu
Bende Teknostore'dan örgülü olanı 20 lira + 6 lira kargoya aldım. Çinko alaşımlı olan çok daha dayanıklıdır fark 5 tl. Ama ucu (şarj aletine girecek olan ucu) sanki biraz değişik gibi standart ise onu almanı öneririm. Onun dışında Huawei Mate 10 Lite kullanıcısıyım. Orjinal kablosundan bir farkı yok hız konusunda. Malzeme kalitesi olarak dediğim gibi hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Bende Teknostore'dan örgülü olanı 20 lira + 6 lira kargoya aldım. Çinko alaşımlı olan çok daha dayanıklıdır fark 5 tl. Ama ucu (şarj aletine girecek olan ucu) sanki biraz değişik gibi standart ise onu almanı öneririm. Onun dışında Huawei Mate 10 Lite kullanıcısıyım. Orjinal kablosundan bir farkı yok hız konusunda. Malzeme kalitesi olarak dediğim gibi hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Çinko alaşımlı olanı alacağım. Kargo ayrı mı ödeniyor yoksa satın alırken ödeyebiliyor muyuz ?
1 saat önce verdim siparişi. Kargo dahil 30.90 TL'ye geldi. Bakalım nasıl olacak, gelince bakacağım.

Son düzenleme:
Çinko alaşımlı olanı alacağım. Kargo ayrı mı ödeniyor yoksa satın alırken ödeyebiliyor muyuz ?
1 saat önce verdim siparişi. Kargo dahil 30.90 TL'ye geldi. Bakalım nasıl olacak, gelince bakacağım.
Uzun zaman kullanım testi sonucu olarak konuyu gün yüzüne çıkartıyorum. Aldığınız kablo dayanıklı çıktı mı? Sizi yüz üstü bıraktı mı?

Uzun zaman kullanım testi sonucu olarak konuyu gün yüzüne çıkartıyorum. Aldığınız kablo dayanıklı çıktı mı? Sizi yüz üstü bıraktı mı?
Hayır beni yüz üstü bırakmamıştı. Sağlam bir kabloydu. Telefonu baya kullandım. Sonra İphone'dan sıkıldım sattım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı