Elektronik BlitzWolf BW-KB3 1145TL

Kargosu gelen var mı? Yorumları merak ediyorum

Dediğinizi anlamadım. Kendine ayırdı ise ben niye ödüyorum?
Bildiğim kadarı ile iki nakliye yöntemi ile de gümrüksüz kapıya teslim ediliyor. Yani gümrük ödemeyeceksiniz. Fakat Garanti olsun riske girmeyeyim diyorsanız Turkey Direkt Posta ile siparişi vermeniz lazım.

Konuya uzak idim. Önceki mesajları okuyunca gönderim yapılmadığını okudum. Kargosu yola çıkan kimse yok mu?
Hocam sizin ki kargoya verilmiş. Şanslısınız. Bazıların ki gönderildi. %70'e 30 civarı. Çoğunluğunun ki gönderilmedi.
Konuya uzak idim. Önceki mesajları okuyunca gönderim yapılmadığını okudum. Kargosu yola çıkan, ulaşan kimse yok mu?

Son düzenleme:
Kargosu gelen var mı? Yorumları merak ediyorum

Bildiğim kadarı ile iki nakliye yöntemi ile de gümrüksüz kapıya teslim ediliyor. Yani gümrük ödemeyeceksiniz. Fakat Garanti olsun riske girmeyeyim diyorsanız Turkey Direkt Posta ile siparişi vermeniz lazım.

Konuya uzak idim. Önceki mesajları okuyunca gönderim yapılmadığını okudum. Kargosu yola çıkan kimse yok mu?

Konuya uzak idim. Önceki mesajları okuyunca gönderim yapılmadığını okudum. Kargosu yola çıkan, ulaşan kimse yok mu?
Kargosu yolda şanslı kişilerin. Hala evine gelen yok.

Uzun zamandır Banggood dan alışveriş yapıyorum. Çok ender sipariş iptali ile karşılaştım. İptal etmeden önce de müşteri hizmetleri sorup farklı seçenekler sunar. Şaşırdım doğrusu.
Evet. Benim gibi çoğu kişinin ürünü 5.gün de iptal edildi. Para iadesi yapıldı. 3 iş günü içerisinde yatacakmış banka söyledi.

Geri
Yukarı