Blizzard Battle.net 0B/s sorunu

prophet '

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Öncelikle merhaba. 2 gün önce Destiny 2 ücretsiz bir şekilde aldım, indiriyordum. Duraklatmak zorunda kaldım. Dosyaları doğruladıktan sonra indirme hızı 0B/s kaldı, Battle.net yeniden kurmayı, dosya yolunu değiştirmeyi vs. denedim olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun çözümü youtube'da var dostum bende aynı sorunu yaşıyordum. Sorunu nasıl çözüceğini anlatayım. Battle net uygulamasını kapat ve destiny 2 dosyasını program files adlı klasörden bul yeniden isimlendir de örneğin ''Destiny 2 Old'' sonra battle net uygulamasını aç zaten karşına install butonu çıkıcak sana indirmek istediğin yeri seçmek için önüne bişey çıkcak sonra program files dosyasına gir destiny 2 dosyasını eski ismine getir '' Destiny 2 '' sonra install'e bas ve bekle launcher kaldığı yeri bulmak için tarama yapcak süre kaç gb indiğine göre değişir acelem olduğu için düzgün yazamamış olabilirim kusura bakma

Bunun çözümü youtube'da var dostum bende aynı sorunu yaşıyordum. Sorunu nasıl çözüceğini anlatayım. Battle net uygulamasını kapat ve destiny 2 dosyasını program files adlı klasörden bul yeniden isimlendir de örneğin ''Destiny 2 Old'' sonra battle net uygulamasını aç zaten karşına install butonu çıkıcak sana indirmek istediğin yeri seçmek için önüne bişey çıkcak sonra program files dosyasına gir destiny 2 dosyasını eski ismine getir '' Destiny 2 '' sonra install'e bas ve bekle launcher kaldığı yeri bulmak için tarama yapcak süre kaç gb indiğine göre değişir acelem olduğu için düzgün yazamamış olabilirim kusura bakma
Maalesef youtube'de dediğin gibi var fakat düzelmedi.
Bende de aynısı olmuştu hiç dokunmadım baktığımda indirmişti.
dediğin gibi kendiliğinden iniyor yorumlarınız için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı