Blizzard hesabı ban yedi

osmancan29

Hectopat
Merhaba. 2 Nisan tarihinde Diablo 4 satın aldım. Diablo'yu alırken bankam ödemeleri kabul etmedi bayram zamanıydı kendi internetimle defalarca denedim ödemedi. Sanal kart açtım onay kodu geldi onayladı gene ödemedi neyse 2 Nisan tarihinde sonunda okuldayken okul interneti ile oyunu satın aldım. Oyunu 2 Nisan tarihinde yükledim ve iftar vaktinden sonra yurt interneti ile oyuna girdim. Yurt interneti ile oynarken sürekli donuyordu bu yüzden kendi internetime geçtim. Sıkıldım oyunu kapattım. Ertesi gün oyuna girdim sabah yurt interneti ile oynadım birkaç kez çıktım tekrar girdim en son kendi telefon internetim ile oynamaya başladım. Saat 00.30 gibi oyundan çıktım fakat oyunu oynarken bağlantı koptu şeklinde gözüküyordu. Oyunda Battle Pass'e erişemiyordum bağlanırken hata veriyordu ve 01.01 saatinde hesabımın ban yediğine dair mail geldi. Param çöpe gitti. Bilgisayarımda açık olan 2 program vardı birisi Avast antivirüs(tüm ürünleri yüklü) diğeri de IDM. Ne yapabilirim? Param boşa gitti. Kredi kartı ile satın aldım. Ne yapmam gerekli? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-04 013749.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-04 013749.png
    56,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Mail atın direkt. Çözüme ulaştırılırsa onlar bakar. Derdinizi, yaşadığınız olayı sade ve net bir şekilde anlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı