Blog açmak için en iyi yöntem hangisi?

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Soru açık arkadaşlar. Wordpress le mi yapayım? Yoksa hazır sitelerden mi oluşturayım? Önerebileceğiniz site var mı? Weebly, Blogger vs. İlerde reklam falan almayı düşünüyorum. Arkadaşlar bir de ben bu wordpress hesabını ücretsiz bir hosting sitesi bulup belli şartlarda ücretsiz kullanıyorum. Hosting'e para vermedim. Bu doğru mu? Yoksa parayla hosting mi kiralayayım? Amatör biliyorum bu site, blog işlerini. Yani kullanmasını biliyorum. Yapabilir miyim bu işi. Çok kararsızım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hosting kiralayıp, oradan açmak mı yoksa direk Wordpress'e üye olup ordan yapmak mı daha mantıklı? Her imkan olması açısından soruyorum. Zaten en son blog bitince domain alcam.

Blogger google'e bağlıdır. Google'dan şaşma derim :) Youtube, Blogger bunlar google'ın en çok para kazandıran servisleridir. Ancak bugün pek kimse bloglara girmiyor sanırım. Hevesin kırılmasın yine ama blog işinde başarı biraz zor.

25 TL ye bi domain+ 30 TL ye bir hosting alın yolunuza bakın, diğer türlü ftp erişiminiz yok, sorun olduğu zaman cpaneliniz var oradan buradan destek aramanıza da gerek yok kurun bir wordpress tamam dır. Ben yıllardır bu işi yapıyorum bloggerlık çok iyi paralar var işini bilene

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı