Blog sitesi nasıl yapılır?

buradan siteye ulaşabilirsin site kolay bir altyapıya sahip ücretsiz oluşturup sonradan uzantı alabilirsin webnode ile örnek bir website arıyorsan ona da buradan ulaşabilirsin webnode dışında bir oluşturucu istiyorsan
----------------
freenom.com öneririm Freenom'da bedava tk uzantısı var hazır scriptin varsa siteye upload edersen kullanılabilir güzel bir siten olur freenom.com
---------------
Wix ;
Wix önerebileceğim 3.oluşturucu gerçekten karmaşık bir oluşturucu kendin yaptığın zaman zorlanabilirsin
----------------
Ücretsiz bir site oluşturucu arıyorsanda ;
1.link
2.link

Yardımcı olabildiysem çözüm olarak işaretler misin :)

Merhaba. Statik bir site açtık diyelim. Ona nasıl ekleme yaparız? Blog sitesi yapmak istiyorum.

Statik sitelerde backend yazmadan dinamik hale getiremezsiniz diye biliyorum. Hangi kütüphaneyi kullandığınızı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Statik sitelerde backend yazmadan dinamik hale getiremezsiniz diye biliyorum. Hangi kütüphaneyi kullandığınızı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Getirilebilir. Statik sitenin alt yapısında Gatsby, NextJS gibi SSG'ler olursa Netlify gibi bir CMS'ye entegre olur. Ama JavaScript ve React Framework'ünü bilmek gerekir.
Mesela Freecodecamp Gatsby kullanıyor. Backend dili kullanmıyor.

Geri
Yukarı