HTML ve PHP ile blog sitesi nasıl açılır?

kardeş php ve yanında ihtiyaç duyulan görsel eklenti kodlarını iyi bilmen lazım .Bunları oluştuduktan sonra blog web arayüzünde düzenleyeceksin çok basit ama biraz araştırıp dikkatli olman gerek iyi bilmiyosan küçük bir karmaşada hepsini silebilir yada database varsa ona zararlı bir şekilde etki edebilirsin.Tavsiyem online web derslerini bitir ama atlamadan hepsini yaparak...sonra kolaylıkla yapabilirsin.kolay gelsin

Bence arkadaşların tavsiye ettiği, Tayfun Erbilen' e ait kaynaklar gayet doyurucu. Bu videolardan güzel bilgiler öğrenmiştim. Eğer siz de dikkatlice izlerseniz yararlı çıkarımlarda bulunabilirsiniz. Sadece akıcı olmasından ötürü biraz odaklanmanız gerekiyor. Kodları anlatmıyor derken tam olarak neyi kast ettiniz? PHP diline ne kadar hakim olduğunuzu bilemediğim için net bir cevap veremiyorum ancak yukarıdaki videoları anlamak için biraz PHP' ye aşina olmak gerekiyor. Yani kimsenin sitenin alt yapısında kullanılan tüm kodları tek tek anlatacağını düşünmüyorum. Üç aşağı beş yukarı bu tarz anlatımlar var. Farklı bilgileri birleştirerek kullanmanız gerekiyor. Bunu sağlamak için de temel kodları öğrenmeniz lazım. Bağlantıdaki açıklamaları en baştan okuyarak bilmediğiniz veya anlamakta zorlandığınız kısımlara açıklık kazandırabilirsiniz. Videolu anlatımlar sadece bu bilgiler sayesinde anlam kazanacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı