Blogger önceki yayınlar eklentisi nasıl kurulur?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Helio Bu bağlantıdaki benim sitem değil ama aynı temayı kullanıyoruz. Bu sitede blog yayınlarının en altında önceki yayınlara bakabilmek için 5 sayfa ve daha eskilere gidebilmek için bir buton bulunuyor. Bunu kendi bloguma nasıl ekleyebilirim?

Ekran Görüntüsü - 2022-06-13 14-35-47.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Temanın kendisinde var. Kurumda bir şeyleri eksik yapmış yada kırk tema kullanıyor olabilirsiniz. Kodlara bakmadan bir şey söylemek zor.
Temayı şu siteden(Helio Grid Style Modern Blogger Template) indirip xml dosyasını yükledim. Nerede hata var? Yardımcı olabilir misiniz?

Temanın kendisinde var. Kurumda bir şeyleri eksik yapmış yada kırk tema kullanıyor olabilirsiniz. Kodlara bakmadan bir şey söylemek zor.
Tam emin değilim ama galiba sorununun neyden kaynaklandığını buldum. Benim blogumun okuma erişimi sadece benim izin verdiğim kullanıcılar ulaşabiliyor. Yani herkese açık değil. Denemek amaçlı kısa bir süre herkese açık yaptım ve butonlar çalıştı ama ben hem blogumun sadece izin verdiğim kişiler okusun hem de bu numaralandırılmış sayfalamanın olmasını istiyorum. Bu ikisini aynı anda yapabilme şansım var mı?

Son düzenleme:
Blogger; html , css ve js
ile çalışır bu dilleri bilen herhangi biri olabilir tabi kodlar kapatılmamış yada şifrelenmemişse.
Benim ücretsiz o kadar uğraşacak kadar zamanım yok maalesef.
Webmaster forumlarımlarından yada kodlama ile paylaşım yapan bloglardan yardım alabilirsiniz.

Blogger; html , css ve js
ile çalışır bu dilleri bilen herhangi biri olabilir tabi kodlar kapatılmamış yada şifrelenmemişse.
Benim ücretsiz o kadar uğraşacak kadar zamanım yok maalesef.
Webmaster forumlarımlarından yada kodlama ile paylaşım yapan bloglardan yardım alabilirsiniz.
Hocam bu işlerden anlıyorsanız ve ücreti eğer makul olacaksa size yaptırmak isterim. Benim istediğim şey blogum gizli olacak ve sayfa numaralandırma sorunsuz çalışacak. Bu kadar yani.

Geri
Yukarı