Bloglarım neden kaldırıldı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sosyal'in Oyun Haberleri başlığı altında hazırlamış olduğum "Hafta Biterken" serisinin sosyal üyeleri tarafından takip edilebilmesi için bir blog sayfası ve içine de 3 bölümün blog yazısını ekledim. İlk 2 bölüm onaylanıp listelendi. Sonra bugün 3.bölümü yayınladığımda önce moderatör onayından geri çekildi. Bana da bir geri dönüş yapılmadı. Sonra tekrar gönderdim, belki dedim bu sefer bir geri dönüş olur.

Ardından birkaç saat sonra tüm blog yazılarım silindi. (1 ve 2.bölüm dahil) Sebebini anlamadım. (Yine herhangi bir moderatör mesajı yok.)

Amacım içeriğimin daha fazla görünmesini veya okunmasını istememden ziyade haftalık olarak takip edilebilmesini sağlamak için oluşturduğum blog sayfası şu anda bomboş ve muhtemelen her hafta bu içerik red yiyecek. (Profilimi takip etmeleri durumunda da gereksiz bildirimler gidebilirdi. Ben bunu hafta biterken özeline çekmek istedim.)

2014'den beri Sosyal kurallarına olabildiğince dikkat eden ben, bu tutum karşısında sonunda konu açma gereği duydum. Çünkü daha öncede bence gereksiz olduğunu düşündüğüm cezalar almıştım fakat bunları sineye çekebilmiştim. Hatta bu konularda kendimi güncellemiştim. Ama bu sefer ki olayda baya bir moralim bozuldu açıkçası.

Bahsi geçen blog sayfası

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı içerik için birden fazla konu/blog bulunmasına gerek yok. O bloglardaki tek içerik konularınızın başından bir kesit ve konu linkiydi. Dolayısıyla gereksiz bulundu ve kaldırıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı