Bloody A90 alınır mı?

OfLeep

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 yıldır Razer DeathAdder V3 kullanıyorum sensör arıza vermeye başladı. Tutuş şeklim şahsen Razer DeathAdder serisi ve türevleri Bloody A90 almayı düşunuyorum. Değer mi onerebileceginiz başka mouse var mı?

Piyasaya çok hakim değilim ancak o alet alabileceğin en rezil aletlerden biri olacaktır.

DA'dan devam edebilirsiniz 2.el'den uyguna tekrardan DA V2 alıp devam etmek gözümde daha mantıklı olur.

@GalaxySal450

Son düzenleme:
2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim gayet güzel mouse.

Kullanıyorum güzel mouse deyip geçilemez.

8-9 senelik bir aletten bahsediyoruz burada çıktığı zamanlar her ne kadar iyi olsa da şu an için rezil bir ürün.

1300₺ gibi bir paradan bahsediyoruz bu aleti almak = parayı çöpe atmak. 300-400 olsa yine alınabilir derdim ama bu paraya daha güncel, daha iyi sensör-Switch-kablo-skatezlere sahip ürünler bulunuyor.

Kullanıyorum güzel mouse deyip geçilemez.

8-9 senelik bir aletten bahsediyoruz burada çıktığı zamanlar her ne kadar iyi olsa da şu an için rezil bir ürün.

1300₺ gibi bir paradan bahsediyoruz bu aleti almak = parayı çöpe atmak. 300-400 olsa yine alınabilir derdim ama bu paraya daha güncel, daha iyi sensör-Switch-kablo-skatezlere sahip ürünler bulunuyor.

1700'e nerede DeathAdder V2 satılıyor :D

1700'e nerede DeathAdder V2 satılıyor :D

Bloody için dedin sandım ben ya. Öyleymiş galiba.

Çok da bir şey değişmiyor aslında 2K verilmez ona da. 2.el de 700-800 civarına bulunabilir bulunursa da alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı