Bloody A90 alınır mı?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
A4 tech kaliteli bir marka fakat Bloody ürünlerini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Bloody A90 nasıl bir mouse kullanan varsa yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody marka kulaklık ve klavye kullanıyorum ama ilk kullandığım mouse bloody marka x7 bir mouseydi ve gerçekten çok kaliteliydi. Şahsi fikrim alınabilir. Ama biraz daha üstüne koyma fırsatın varsa Steelseries Rival serisinden almanı tavsiye ederim.

Bloody kötü değil ama fiyatını hak etmediğini düşünüyorum mesela 50-100 TL arası olsa alınabilir fiyatına göre malzeme kalitesini beğenmiyorum.

O bütçede Logitech G102, Corsair Harpoon RGB Pro, Steelseries Rival 110, Steelseries Rival 105, Hyperx Pulsefire Core bakabilirsiniz.

Bu bütçede James Donkey bulaşmayın önerdiğim mouslar çok daha iyi niye özellikle bu markaları seviyorsunuz?

Fazla Donanım Arşivi, PC Hocası gibi kanallar izlemeyin onlar sponsor kanalları övmek zorunda denebilir kendi aldıkları hariç.

Donanım Arşivi neyi övüyor adam objektif olarak inceliyor artılarını eksilerini söylüyor.

Buna bak James Donkey vs. alma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı