Bloody B254 Arkadan Aydınlatma Nasıl Açılır ?

bjkkan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar bloody b254 klavye aldım benim klavyemin ışıkları bu şekilde:

bloody.jpg

Ama resimlere baktığımda tuşların arkadan rengarenk bi aydınlatması var ama bende yok o aydınlatmayı nasıl açabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

bloody aydınlatma.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam acaba düzeltebildin mi bu problemi bende almak istiyorum ama her yerde aynı şeyi görüyorum arkadan aydınlatma yani tuşların çevresinde aydınlatma yok sadece tuşların üzerinde var birde acaba nerden aldınız ?

FN + Yukarı aşağı ve Sağ Sol yöne tuşlarını kullanarak ışıklandırma ayarı yapabilirsin.

Abi peki şöyle bi muhabbet duydum. Bloody B314 'te Türkiye'ye gönderilen modellerinde arkadan aydınlatma yokmuş bunda öyle bir sorun yok dimi ?

Hocam acaba düzeltebildin mi bu problemi bende almak istiyorum ama her yerde aynı şeyi görüyorum arkadan aydınlatma yani tuşların çevresinde aydınlatma yok sadece tuşların üzerinde var birde acaba nerden aldınız ?

Hocam sıkıntı yok. Tekno312'den aldım.

(Tekno312 - Teknoloji'nin Başkenti)

Abi peki şöyle bi muhabbet duydum. Bloody B314 'te Türkiye'ye gönderilen modellerinde arkadan aydınlatma yokmuş bunda öyle bir sorun yok dimi ?

Hocam hayırlı olsun ürün nasıl memnun musunuz deneyimlerinizi yazar mısınız ayrıca aydınlatma nasıl güzel mi

Hocam merhaba,

Sıkıntı yok cevabınız üzere bende b254 klavye aldım. Fakat bende arka aydınlatmayı açamadım. Nasıl açtınız?

Fn + ok tuşlarıyla açabilirsin. Ürünü beğendim çok iyi kaliteli. Bi hatasını falan görmedim memnunum şu ana kadar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı