Çözüldü Bloody marka mouse ile Rust oynayabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eren4353

Decapat
Arkadaşlar bende Bloody A90 var. Makro kullanmamama rağmen herkes Rust'a giremezsin falan diyor. Ben şimdi Rust alsam sırf mouse markam Bloody diye ban mi yiyecegim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunu neye dayanarak söylediniz çünkü herkes ortaya bir şey koyuyor ve sonuçta ban yeme olasılığım daha yüksek?

Hocam şimdiye kadar oyunlarda mouse yasağı diye bir durumla karşılastım ne de duymustum o yuzden soyledim fakat Facepunch'un forumlarında a4tech vs Bloody markalar yasaklı listedeymiş serverlarda kicklenmeye neden oluyormuş. Buyurun bu da konunun linki inceleyebilirsiniz.

Bunu neye dayanarak söylediniz çünkü herkes ortaya bir şey koyuyor ve sonuçta ban yeme olasılığım daha yüksek?

Hocam şimdiye kadar oyunlarda mouse yasağı diye bir durumla karşılastım ne de duymustum o yuzden soyledim fakat Facepunch'un forumlarında a4tech vs Bloody markalar yasaklı listedeymiş serverlarda kicklenmeye neden oluyormuş. Buyurun bu da konunun linki inceleyebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı