Bloody V7M fare alınır mı?

Dostum diğerlerinde de macro özelliği var ?
Bloodydeki makro özelliği çok farklı. Bütün fps oyunlarındaki silahların geri tepmesini kaldırabiliyor. O yüzden core 3 ve 4 desteği ücretli ve pahalı. Ben arkadaşa v9ma önerdim çünkü yazılımla beraber geliyor.

Misal bu sprayleri bloody ile attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum diğerlerinde de macro özelliği var ?
Mk14 Dümdüz spray atabiliyorsunuz. Mk nın oyundaki en çok tepen silah olduğunu biliyorsunuzdur.
Ona da baktım ama 10 milyon tıklama ömrü diyor ama P81'de 20 milyonmuş. İyi bir mouse alıp uzun süre kullanmak istediğim için uzun ömürlü bir şey olmasını istiyorum

Ben Bloody'nin yazılımındaki makrosu için Bloody almak istiyorum.

Ben memnunum. Tabi diğer bloody modellerine de bakabilirsiniz.

Bloodydeki makro özelliği çok farklı. Bütün fps oyunlarındaki silahların geri tepmesini kaldırabiliyor. O yüzden core 3 ve 4 desteği ücretli ve pahalı. Ben arkadaşa v9ma önerdim çünkü yazılımla beraber geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mk14 Dümdüz spray atabiliyorsunuz. Mk nın oyundaki en çok tepen silah olduğunu biliyorsunuzdur.

Macro yaparak kendinizi mi tatmin ediyosunuz ?Umarım en yakın zamanda banlanırsınız.

Makro birçok oyunda ban sebebi yalnız?

Yeni konular

Geri
Yukarı