Bloody V7MA Makro Ayarları

Bloody V7MA için gece boyu aynı hareketi yapabileceğim makro ayarı programında mevcut mu? Mevcut ise hangi sekmeden bulabilirim?
Evet mümkündür hangi oyun için istediğinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Eğer MMO tarzı bir oyun için istiyorsanız ve skill basıyorsanız. skill sürelerini iyi hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin KO, Metin2 tarzı oyunlar için.

Evet mümkündür hangi oyun için istediğinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Eğer MMO tarzı bir oyun için istiyorsanız ve skill basıyorsanız. skill sürelerini iyi hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin KO, Metin2 tarzı oyunlar için.
Konuyu açalı çok olmuş ama teşekkür ederim tekrardan. Çoktan hallettim. Rosh Online için gece gündüz kor sistemi için istemiştim. :)

Evet mümkündür hangi oyun için istediğinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Eğer MMO tarzı bir oyun için istiyorsanız ve skill basıyorsanız. Skill sürelerini iyi hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin KO, Metin2 tarzı oyunlar için.

Kanka ben Minecraft için makro atamak istiyorum da farenin yandaki ileri geri tuşlarından ileri olana basılı tuttuğumda sürekli adama vursun istiyorum yani kısaca basılı tuttuğumda sol tık işlevi görsün ve sürekli bassın istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı