Bloody v7ma PUBG Mobile için sekmeme ayarı

efebeys

Decapat
Arkadaşlar PUBG Mobile oynuyorum ve sekmeme ayarına ihtiyacım var ben Mouse'ın üzerindeki tuşlara basınca otomatikmen aşagıya kayıyor direk kontrol edemiyorum çözümünüz var mı eğer kullanan biri ayarları vs atabilir mi?

Arkadaşlar PUBG Mobile oynuyorum ve sekmeme ayarına ihtiyacım var ben Mouse'ın üzerindeki tuşlara basınca otomatikmen aşagıya kayıyor direk kontrol edemiyorum çözümünüz var mı eğer kullanan biri ayarları vs atabilir mi?

Mousen ne marka önce onu söylersen güzel olur. Hocam mousende DPI ayarı vardır. O DPI ayarına bakman lazım ondan aimin titrer ve aşağıya kayabilir biraz araştır internette çok şey var. Profesyonel CS oyuncularının DPI ayarlarına bak.

Mousen ne marka önce onu söylersen güzel olur. Hocam mousende DPI ayarı vardır. O DPI ayarına bakman lazım ondan aimin titrer ve aşağıya kayabilir biraz araştır internette çok şey var. Profesyonel CS oyuncularının DPI ayarlarına bak.

Konu sahibi başlıkta belirtmiş markası Bloody v7ma imiş.

Aim hocam yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Aim konusunda yapılabilecek bir şey yok. Bu konuda senin kendini geliştirmen gerekir. Silahların spray mantığını kavrayıp ona göre oynaman gerekir. Eğer oyun içi mouse hassasiyetinden memnunsan, sonraki aşama her savaşında spray atmayı öğrenmen olur. Bunun için sık sık ölüm maçı gibi öldükten sonra yeniden doğabileceğin modlarda oynayarak aimini ve sprayini geliştirmen gerekiyor. Bunun dışında silahlara uygun eklentileri biliyor olup doğru eklentileri kullanman gerekir. Mesela M416 silahına şarjör dahil toplamda 4 eklenti takılıyor. Silah ucuna "kombansatör", tutamak kısmına "dikey tutamak", şarjörün sekme azaltma konusunda etkisi yok, silahın arka kısmına da dipçiğini bulup takarsan. Silahın tepmesini büyük oranda azaltırsın. Eklentilerin de etkisini öğrenmek için eğitim moduna girmeni öneririm.

Geri
Yukarı