Bloody W60 Max alınır mı?

Bütçe
300
Bu mouse yeni Rus tanıtımlarını izlediğimde hepsinde göre 3&4 aktif ama öyle şey yazmıyor diger mouselerde a ibaresi var yani Core3&4 aktif olguns sağır yeni mouslerda acaba hep acikmi ben onu merak ediyorum şu arkadaş gelince tez cevap yazar inşallah.

Geldim hocam ürün daha gelmedi bugün gelir inşallah şimdi sorum şu yazılımı orijinal sitesinden indirmek le başka platformdan indirmenin önemi var mıdır?

Geldim hocam ürün daha gelmedi bugün gelir inşallah şimdi sorum şu yazılımı orijinal sitesinden indirmek le başka platformdan indirmenin önemi var mıdır?
Başka platformdan indirirseniz büyük ihtimalle crack indirmiş olursunuz. Ayrıca Bloody mouselarda Core3/4'ü 1000 kere deneyimleme hakkınız var. Ondan sonra para ödeyip 10 Dolar'a yazılımını almalısınız. Yoksa sıradan bir fareymiş gibi sadece tuşları özelleştirebilirsiniz.

Başka platformdan indirirseniz büyük ihtimalle crack indirmiş olursunuz. Ayrıca Bloody mouselarda Core3/4'ü 1000 kere deneyimleme hakkınız var. Ondan sonra para ödeyip 10 Dolar'a yazılımını almalısınız. Yoksa sıradan bir fareymiş gibi sadece tuşları özelleştirebilirsiniz.

Tamam hocam craklı indiririm bende.

Zaten ürünün kutusunda veya başlığında Core 3/4 aktif yazar benim aldığım V7 modelinin başlığında yazıyordu direk.

Hocam bununda kutusunda actıvated Core 3-4 yazıyor senin dediğin gibiyse bedavaya tadından yenmez.
Hocam fare geldi çok beğendim maşallah orijinal sitesinden Bloody7'yi indirdim Ultra Core 3 ve 4'e tıkladığımda geçiyor 1000 deneme vs. demiyor sana resim atıyorum bir bakar mısın aktifmi.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-29_095153.png
    resim_2020-12-29_095153.png
    390,1 KB · Görüntüleme: 209
  • resim_2020-12-29_095434.png
    resim_2020-12-29_095434.png
    138,4 KB · Görüntüleme: 216
  • WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.05 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.05 (1).jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 181
  • WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.05.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.05.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 175
  • WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.04 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.52.04 (1).jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 189
  • resim_2020-12-29_154047.png
    resim_2020-12-29_154047.png
    79,7 KB · Görüntüleme: 210
Son düzenleme:

Hocam bununda kutusunda actıvated Core 3-4 yazıyor senin dediğin gibiyse bedavaya tadından yenmez.
Hocam fare geldi çok beğendim maşallah orijinal sitesinden Bloody7'yi indirdim Ultra Core 3 ve 4'e tıkladığımda geçiyor 1000 deneme vs. demiyor sana resim atıyorum bir bakar mısın aktifmi.
Merhaba. Core 3/4 Aktif, sınırsız kullanılabilir. Hayırlı olsun :) .

Bende şu an 1 sene falan TL8a kullanırım sonra Bloody'nin başka fareleride var bunların Pro sürümleri belki TR gelirse alırım. Macro yazmaya yavaştan balayalim autohotkeyde aynı işi görüyor ama burada farenin hafızasını kayıt olması çok iyi güle güle kullanın bende almayı düşündüm Core3&4 aktifmi emin olamadım A101'den 180 TL8a aldım ucuzdu neyse güle güle kullanın.

Merhaba. Core 3/4 aktif, sınırsız kullanılabilir. Hayırlı olsun :) .

Teşekkürler hocam sağ ol.
Crackli kullanmanı önermiyorum yapanların birçoğunun Mouse'u kitleniyor.

Aynen orijinal indirdim hocam zaten Core 3-4 aktif geliyormuş.
Bende şu an 1 sene falan TL8a kullanırım sonra Bloody'nin başka fareleride var bunların Pro sürümleri belki TR gelirse alırım. Macro yazmaya yavaştan balayalim autohotkeyde aynı işi görüyor ama burada farenin hafızasını kayıt olması çok iyi güle güle kullanın bende almayı düşündüm Core3&4 aktifmi emin olamadım A101'den 180 TL8a aldım ucuzdu neyse güle güle kullanın.

Hayırlısı olsun hocam teşekkür ederim.

Hocam hangi siteden aldınız dayanamadım mouse iade ettim bunu alacağım incehesaptanmi aldınız.

Bro mouse nereden aldın bende alacağım incehesapt anmi

Bro sen hangi siteden aldın mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten ürünün kutusunda ve ya başlığında Core 3/4 Aktif yazar benim aldığım V7 modelinin başlığında yazıyordu direk.
Merhaba arkadaşlar, farem bozulduğu için kendime oyuncu faresi almak istiyorum. Genelde FPS oyunları ağırlıklı takılırım, sizden naçizane Bloody W60 Max ürünün değerlendirmenizi istiyorum. 300 TL bütçem var, bunu almayı planlıyorum. Sizce nasıldır?

Ürün link: W60 Max-10K RGB OYUN MOUSE'U-Bloody Official Website
Oncel8kle merhaba bende cok merak ediyordum bu mausu gittim aldim ve mükemmel bir maus bloody w60 core 3 .4 sinir birsekilde aktif geliyor kendi hafizasi var ve cok sayida kendine ozel makrolari var rgb si ayri bi guzel alicaklara kesinlikle 5avsiyemdir

Yeni konular

Geri
Yukarı