Bloody X5 Max alınır mı?

Elim 19-20 cm uzunluğunda. Genişlik baş parmak dahil 11 cm. Fingertrip grip şeklinde tutuyorum. Amazon'da 328 TL'ye kadar düşmüş. Sizce alınır mı?
Kesinlikle hayır. Performax ''Goat'' Xotran varken alınmaz.

Bütçen 400e çıkıyorsa da kesinlikle M625 al.

Dalga geçtiğinizi varsayıyorum. 300-350 TL bütçem varken niye 140 TL' lik mouse alayım ?
3327 sensörü var çünkü o 100 liralık Mouse'un. 220 IPS 30G, RGB destekli ve en azından hafif. Sizin attığınız Bloody X5 çok ağır ve 250 IPS 35G sensörü var. Arada 200 TL fiyat farkı olmasına rağmen Xotran hafif olduğu için başbaşalar hatta xotran daha iyi bile diyebilirim rahatlıkla.

Benim de 300-350 TL bütçem vardı şu an da xotranı kullanıyorum, gayet güzel ışıklandırması da iyi malzeme kalitesi de aynı şekilde direkt elime oturdu gariplik hissi olmadı.
Dalga geçtiğinizi varsayıyorum. 300-350 TL bütçem varken niye 140 TL' lik mouse alayım ?
Dalga mı geçiyormuşum hocam?

Hocam öneri istediniz en iyi öneriyi yapıyoruz gülüyorsunuz. 150 Tlye Performax Xotran veya 400 TLye Delux M625 daha iyi bir seçeneğiniz yok.

Elim 19-20 cm uzunluğunda. Genişlik baş parmak dahil 11 cm. Fingertrip grip şeklinde tutuyorum. Amazon'da 328 TL'ye kadar düşmüş. Sizce alınır mı?
Drag click yapacaksan alınır. Ama diğer türlü alacaksan, alınmaz.
Kesinlikle hayır. Performax ''Goat'' Xotran varken alınmaz.

Bütçen 400e çıkıyorsa da kesinlikle M625 al.
Bunları öneririm. Az daha çıkılırsa Cooler Master MM720 var PMW3389 sensörlü.

Drag Click yapacaksan alınır. Ama diğer türlü alacaksan, alınmaz.

Bunları öneririm. Az daha çıkılırsa Cooler Master MM720 var PMW3389 sensörlü.

Delux M625'te kullanılan Switch 25 ms gecikmeye sahip olduğu söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı